Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb karácsonyi...

Mi volt a legcikibb karácsonyi ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
Anyóstól kaptam használt bugyit,konyharuhát...
2011. nov. 10. 17:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nagyon jóóó, akkorát nevettem:)))) Hozzászólni nem tudok, nincs ilyen élményem, elnézést.
2011. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 A kérdező kommentje:
nem haragszom,ma már én is nevetek rajta
2011. nov. 10. 17:08
 3/109 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..cikire nem emlékszem. Legfeljebb olyan volt, ami nem tetszett annyira, de az sem volt -ezek szerint- túl emlékezetes.

Viszont anyósod nagyon "jó arc", vagy csak érdekes a humorérzéke....

2011. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
100%

Használ bugyit??? Te jó ég! Elég ergya egy ajándék! :)


Nálunk egyszer volt egy félreértés a családban. Nem tudom, miért, de nagybátyámék azt hitték, hogy babát várok, és postán küldtek egy csomó rugdalózót, meg cumit, meg valami előkét. :D

Aztán persze tisztáztuk a helyzetet.

A cuccokat nem dobtuk ki, mert rá egy hónapra kiderült, hogy a sógornőm babát vár. :)


24/n

2011. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
95%

Jajj, (szerintem) használt bugyit én is kaptam már. Nekem nem is annyira cikik voltak, inkább csak olyanok, amik nem illettek hozzám, vagy az évekkel korábbi érdeklődésemnek feleltek meg, holott ismert az illető eléggé.

Tesómnak volt cikis. Ugyanez az illető a születésnapjára vett neki egy macskás ékszertartót. Előtte két héttel halt meg tesóm macskája és úgy adta át, hogy ez nem fog megdögleni, élő állat úgyse való neked.

Én meg kaptam a párom nővérétől egyszer születésnapomra fogyókúrás receptkönyvet. De áá, ne vegyem magamra.

2011. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
100%
Randibugyit-:) Barátnőmtől. Tudod,olyan kapcsokkal a közepén, mint a melltartókon van:-) Nohiszen.-:) Ő az egyetlen, aki tudja, hogy elmennék a szex temetésére Bécsig. Gyalog. Mezítláb. Télen. :-))
2011. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
100%
ezeken a használt bugyikon most jöt röhögtem :D ugyanis nekem egyszer szintén adott mamám egy igen ócska kinézetű babarózsaszín pamutbugyit karácsonyra (mikor nagyon jól tudja hogy gyűlölöm a rózsaszínt meg pinket meg ezek minden árnyalatát) habár nem a színe volt a kisebb gond :D
2011. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim válasza:
100%
Nekem sem feltétlenül cikis, bár honnan nézzük... Valamilyen alkalomra kaptam sógornőmtől egy radiátorra akasztható színes, virágos párásítót (valószínűleg a gyereke kapta, csak nem volt rá szüksége). Kérdezte, hogy amúgy van-e rá szükségem. Mondtam, hogy nincs, majd dísznek használom. Erre a közvetlenül a következő alkalomra kaptam még egyet!!!! Nem tudtam rá mit mondani...
2011. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 LadyLee ***** válasza:
100%

Szomszédoktól egyszer kaptam egy plüss kutyát, ami érmegyűjtőként funkcionált, és amikor beletömted a kutya tarkójába az érmét, Ricky Martint játszott... Ja, és kb. 23 éves voltam, amikor ezt kaptam, szóval nagyon nem tudtam hova tenni.


Meg egyszer kaptam nagymamámtól egy - egyébként gyönyörű szép - fekete csipkebugyit. Kicsit furcsa volt, hogy ez hogy jutott eszébe (bár valószínűleg anyám keze volt a dologban), de végülis örültem neki.

2011. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Nekem ilyen élményem nem volt,de azt sosem felejtem el, mikor az iskolában a karácsonyi húzáskor egy lány egy fiú osztálytársamtól két gyógyszertáras tollat kapott! :D Az egyik a xanaxot reklámozta! :DDDDD

2011. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!