Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok "szökni "! Ötletek?

El akarok "szökni "! Ötletek?

Figyelt kérdés

Mindig veszekedés van a családunkba utálom már az egész rokonságomat és a családomat ha tudnátok milyen undoritoak a rokonaim ,zsarnok,ocsmány undorito emberek ... A szüleim pedig nem képesek egyenlöen nevelni engem és a bátyámat a bátyám mindenhová mehet ahova csak akar és amikor akar én meg nem mehetek sehova... ha meg megyek akkor ö is jön , abszolut nincs igazságos nevelés a családunkba ... Az apám abszolut a rokonaira ütött és teher vagyok neki és ezt nap mint nap hozzám vágja ocsmány szavak kiséretébe és tettekbe egyedül az anyám akivel ugyahogy jo a kapcsolatom de ö meg mint irtam nem tud egyenlöen nevelni minket ,igy nekem ez nagyon roszul esik és amikor szolok neki ezért hogy én is szeretnék elmenni leorditja a fejemet és még én vagyok a hibás pedig én csak arra vágyok hogy elmehesek én is ide oda... A testvérem nem egyszer volt külföldön pedig én vágytam oda öt nem is nagyon érdekelte a dolog én még sosem voltam , öszesporoltam egy repülöjegy árát valahova egy europai unios országba ,szeretnék kimeni mivel a családom nemhogy külföldre még a szomszédos megyébe se visz el..de talán pl.: még moziba se mikor a bátyám meg megy... Arra gondoltam tehát elutaznék kb egy hétre oda visza ugy 2-300 ezer ft-böl , még azt nemtudom hova menyjek , szerintetek hogy tudnám megoldani hogy eltudjak menni , de persze ugy hogy nem akarok ténylegesen megszökni hanem hogy tudják hol vagyok tehát ha lehet békeségbe elmenni (lehetöleg nem egyedül ) ?

Én 16 éves vagyok


2009. dec. 25. 10:26
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
[link] ide mennék el legszivesebben :) Most a napokba..
2009. dec. 25. 10:29
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Arra nagyon vigyázz, nehogyrosszabb körülmények közé kerülj, mint ahonnan menekülsz. Az emberek Európában sem mind csodálatos, szeretettel teli, stb. Menj fel egy angol vagy német nyelvű tinédzser társasági oldalra, ők sem érzik magukat jobban nálad! Ők szökjenek magyarországra? A baj az hogy mindenki igaz barátrságra vágyik, és senki sem találja meg, mert mindenki azt akarja, hogy neki legyen egy megértő barátja, és nem ő akar lenni megértő barát. Keres korban hozzádíllő, hasonló gondal küzdő tinédzsert, és légy neki az, amit te szewretnél magadnak. Ha sikerűl, csodát élsz át!
2009. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Ötletek?

Nőj fel!

2009. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%

Hááát??!!

16 évesen,lányként,Ausztria legmagasabb hegyére,decemberben.Nem egy életbiztosítás még annak sem,aki felszereléssel,tapasztalatokkal,ismerősként tér vissza oda.

Javaslatom.Mutasd meg anyukádnak ezt az oldalt,mit írtál ide.Meglátod,onnantól minden másként fog alakulni.42/ffi.

2009. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem könnyű ilyen családban, én is menekülnék az enyémből. Visszont egy fiatal 16 éves lánynak egyedül utazgatni a nagyvilágban, nagyon veszélyes. Gondold meg jól, hogy mit teszel! Én csak ennyit tanácsolok neked.
2009. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Zümy ***** válasza:
91%
Ha el is szöksz amit nem tanácsolok ne ilyen helyre.Ne legyél magaddal szemben felelőtlen.
2009. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Én is mennék egy hétre innen akárhova (azért innen keletre nem :D), mert már kikészítenek. Ha most lenne pénzem mennék veled.. de nincs. Én azt ajánlom, hogy ne ilyen helyre menj, hanem mondjuk pl. Németországba vagy Angliába. Repülőjegy elég olcsó ha lefoglalod előre (=> még várj a menéssel). Ott pedig szállást tudsz intézni neten. Ha más nem, formula1 hotelek jók (arra hogy ott aludj, tehát nem egy Hilton) és olcsók.

Nagyon vigyázz kinn! S E N K I V E L ne állj szóba!!! Olyanok vannak, hogy nem is számítasz rá.. Odamegy hozzád a kiscsaj, hogy elveszett és nem találja az anyukáját te segítesz neki 1 hónap és thaiföldön vagy szexrabszolga... Akármilyen jóindulatod van, szerintem NE segíts... Olyan borzasztó ezt leírni, hogy ne segíts, dehát ilyen a mai világ sajnos :(

üdv,

17F

2009. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó:


Ha így működne a világ, elég nagy baj lenne... Vannak ilyen esetek is, de azért hagyjuk már... És ha ő kér segítséget, akkor se segítsen neki senki, mert lehet ő is emberkereskedő?


Ne nézz annyi tv-t.

2009. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Szia! A Großglockner nagyon szép, de télen én úgy tudom, le van zárva! Maximum tapasztalt hegymászók, csoporttal mehetnek be. De nyáron se árt, ha van hozzá egy autód, mert nem egyszerű oda feljutni. Úgyhogy ha mindenképp most akarsz menni, akkor azt ajánlom, válassz más úticélt, vagy várj tavaszig =)
2009. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Na utánanéztem, és jól emlékeztem, le van zárva, májusban nyitják meg.
2009. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!