Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha munkakeresésben vagyok, az...

Ha munkakeresésben vagyok, az aktuális élettársam miért taszít el magától?

Figyelt kérdés

ugyanezt csinálta a volt vőlegényem, meg a mostani párom is, aki meg gyereket akar tőlem, hogy dolgozom, elvagyunk, de amikor olyan történik, hogy lejár a szerződésem, vagy bármi és keresnem kell másik munkát, eltaszítanak maguktól, állandóan balhéznak velem és szakítás lesz belőle.


pedig mindig tartalékolok, nem szorulok rájuk, annyi csak amikor nem dolgozom, hogy ott vagyok nála, főzök, takarítok és netezek - keresem a munkát, járok próbanapra, stb


ha meg nem vesznek komolyan és így állnak hozzám, az első minek jegyzett el, a mostani meg minek csinál nekem gyereket?


2014. máj. 1. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Hát a baj mégiscsak veled lehet, ha ez már többször is előfordult.


Olyasmire tudok tippelni, hogy nem igazán igyekszel munkát találni /továbbképezni magad a jobb lehetőségek érdekében / válogatsz a munkák között / lusta vagy otthon, nem tartod tisztán a lakást?


Gyereket meg nem kellene vállalni, ha nincs biztos állásod.

2014. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Olyan nincs, hogy valakinek csak ugy csinalnak egy gyereket, ahhoz ket felnek kell jelen lennie.

TE miert vallaltal gyereket hazassagon kivul, pusztan valaki baratnojekent?

Tied a felelosseg, nem mase.

2014. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a valós ok nem a munkanélküliség.


Én is voltam majdnem 4 hónapig munkanélkül...a párom meg mellettem állt, bíztatott és támogatott...

2014. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"a mostani meg minek csinál nekem gyereket?"


Szerintem még hasznosabb lenne a jövőd szempontjából, ha azt értenéd meg, hogy TE miért vagy egy ilyen férfi mellett, és miért akarsz tőle gyereket.

2014. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg veled lehet a gond, de nem biztos, hogy azért, amit az első válaszoló bekotyogott.

Sokkal inkább elképzelhető, hogy mindig hasonló mentalitású férfiakat választasz. Ezen gondolkozz el.

Sajnos a mai világban sok helyen nehéz munkát találni, még ha igyekszik is az ember és ha talál is, akkor alkalmi jellegű. Ha ezt a másik fél nem érti meg, aki éppen (lehet, hogy átmenetileg, mert semmi sem biztos) jobb helyzetben van, akkor jobb útilaput kötni a talpára.

2014. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudtatok arról őszintén beszélgetni, hogy mi volt a szakítás valódi oka, illetve hogy a jelenlegi élettársad miért viszonyul így ehhez a helyzethez, mi az, amit kifogásol?
2014. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt nem fog kiderülni.

Írásod alapján messze vagyunk ahhoz a

mélyinterjúhoz, ami célhoz vezetne!


Talán valaki mer kérdezni, olyat ami kihozza a lényeget, de

sajnos

itt addigra lecsengenek a párbeszédek.

2014. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát nem lettem okosabb
2014. máj. 1. 12:22
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Felmerül a kérdés,hogy te meg miért választasz mindig olyan férfiakat,akikre hosszútávon nem lehet számítani,és az első adódó problémánál cserben akarnak hagyni.
2014. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Rosszul választasz párt.

Azt leírtad, hogy nem szorulsz rájuk, vagyis vagy te jobban keresel mint ő, és mindent te fizetsz, ezáltal ő csak egy eltartott, de mikor neki kellene mindent fizetni, kihátrál, mert kevesebb pénze maradna.

Nem írtad, hogy a párjaid dolgoztak e vagy sem.

Amit még észre vettem:

"amikor nem dolgozom, hogy ott vagyok nála, főzök, takarítok és netezek - keresem a munkát, járok próbanapra, stb ."

vagyis külön laktok. Lehet, hogy az a baja, hogy amikor anyagilag nem megoldható, akkor te nála vagy, ergo használod a gázt ( főzöl), netezel ( áram)...stb. és neki ez plusz kiadás.

Ennek ellenére csak tippeltem, de megérné vele átbeszélni, hogy miért viselkedik/viselkedett úgy ahogy.

2014. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!