Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családi körben mivel tőltött...

A családi körben mivel tőltöttétek a munka ünnepét?

Figyelt kérdés
A család tagotok, mivel tőltötte el Május 1-et ? Hol voltatok ? Hogyan emlékeztetek meg a munka ünnepéről ? Milyen emlékeket mesélt a nagymama, nagypapa?
2014. máj. 1. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kimentünk majálisozni, ettünk, ittunk. A nagymama nagypapa már alig várja hogy nyugdíjba mehessen, erről beszéltek. A babának nem tetszett a tömeg.
2014. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Mi pihentünk,sétáltunk,fagylaltot ettünk és jól éreztük magunkat :) Nekünk már az is elég ha együtt lehet a család :))
2014. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

szia!


Délelőtt főztem, elég sok mindent. A párom éjszakából jött haza, kiájulva aludt egész npa, majd megint elment éjszakázni...Amerikai cégnél dolgozik (Jabil), nincs ünnep...

Szerencsére én ki tudtam menni majálisozni egy-két órára anyukámmal, a húgommal és a húgom kisfiával, aki a keresztfiam.

Szóval nagyrészt munkával töltöttük...

2014. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A szüleimmel, testvéremmel, a 2 nagypapámmal és a nagymamámmal töltöttem a napot. Kint voltunk az udvaron, bográcsgulyásoztunk. Mesélgettek össze vissza, hogy a faluban milyen hangszer volt a "menő " 40 éve, hogy 17 éve május 1.-jén hasonló idő volt , hogy a házi pálinkánál régen mennyin nem tudták betartani a mértékeket.... meg úgy minden mostani hírről pletyiztek, amíg én zongoráztam nekik..... ja, meg rámtukmáltak egy nagy harmonikáta..... igazából csak megtanulok rajta valamit..... pl, hogy hogy kell magamra csatolni..... aztán mivel vasárnap szülinap és házassági évforduló lesz, ezérrt a torta sem maradt ki. Na meg hogy az egyik papa fényképeket és videókat készítsen..... hogy mjajd legyen mire jövőre visszaemlékezni :-)

13/L

2014. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Az unokatestvéremnek ma volt a ballagása, így nálunk ezért gyűlt össze a család. Mi ezt ünnepeltük a munka ünnepe mellett/helyett.
2014. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Az éjjel-nappal melózó férjem ma letette a "lantot" és délelőtt a gyerekekkel volt, én pihenhettem, majd takarítottam, végül közösen kiruccantunk, elmentünk barátokhoz, majd sétálni és pizzázni. A gyerekeknek ez volt az első esti városban sétálós, valahová beülős élményük, nagyon nagyon élvezték, és mi is, hogy láttuk, milyen boldogok :) Feltöltődtünk.
2014. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Csalái körben, teht kettesben öltöttük a napot..

Most értünk haza:)

Piknikeztünk( gubbasztottunk az esernyő alatt, mert szakadt időnkent az eső)

De nem adtuk fel, nagyon jó volt..


Mintnünnepről már nem szoktunk megemlékezni..rgennigazimmajálisra jártunk...

Nagymama, nagypapa ilyenkor sosem szokott mesélni..máskor igen..de ez a nap mindig a boldogságról, szabadságtól, vidámságról szólt,a nagyszüleimnek fialabb korukban is túl pörgős volt..( a nagymamám cak 43 évvel idősebb nálam)

2014. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Úgy telt mintha egy vasárnapi nap lett volna, semmi extra.
2014. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Én délelőtt dolgoztam, a férjem délután. Mi így töltöttük a munka ünnepét :(
2014. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Főztünk és pihentünk a párommal. Készültünk a másnapi koránkelésre... Filmeket néztünk.

Nem mentünk ki sehova, annyira gagyi programok voltak. Pénzt költeni meg nem akarunk felesleges bóvlikra.

2014. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!