Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák, Kismamák!...

Kedves anyukák, Kismamák! Hány hetes terhesen dolgoztatok utoljára, milyen munka körben, napi hány órában?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy volt már hasonló kérdés,azokat meg néztem,de hátha még többen írtok Nekem.

Még nem vagyok terhes,de pár éven belül szeretnénk mi is gyereket.

Azt tudom,hogy az én munkaköröm veszélyes,valószínű,hogy terhesen nem is csinálhatnám(sajnos)

Kisebb-nagyobb autókat vezetek főállásban,általában napi 10 óra plusz utazás.

Köszi a válaszokat!


2011. máj. 7. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30. het, allomunka egy hutohazban, fizikai (de nem emelgetos), napi 8 oraban.
2011. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még dolgozom a 32. hétig. Állok is és ülök is, pakolok is, meg szellemi munka is. Egyébként üzletvezető helyettes vagyok.

29 hkm

2011. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szia, 36. héten még dolgoztam - telefonos ügyfélszolgálat. Napi 8 óra számítógép előtt, de az üléstől már nagyon fájt a lábam. álló munkát tuti nem bírtam volna eddig.
2011. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22. hétig,mert utána jött a nyári szünet:) Szakoktató vagyok, így ha azt vesszük szellemi munka is meg álló is,mert hát azért ülve érdekes lenne szakmát tanítani:):)
2011. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8 hetesen,ügyfeles,idegeskedős,nehezet cipelős,pénzkezelős,pihenőidő,és ebédidő nélküli 8 órás munkát.
2011. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tanár, napi 6-8 óra + 2-3 óra tömegközlekedés. A 34. hétig dolgoztam.
2011. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Várom a továbbiakat is!


kedves utolsó! Sok a napi 2-3 óra utazás,sajnos én is utazok ennyit,mert nagyon nagyon ritkán jár a buszom és a várakozást is hozzá kell számolni-van,hogy 3 óra hosszáig nincs busz-

A 10 órás munkám csak elvileg van így,általában 12 órát dolgozom(összesen így: hajnali 3:50-kor indulok itthonról,hogy 6ra be érjek,aztán este fél 7ig dolgozom-van benne majdnem 2 óra szünet,de sokra megyek vele,nem tudok haza jönni-

és a 20 óra 20-as busszal jövök haza,hamarabb nincs busz,vagyis pont le késem,10 perc híján.21:40re vagyok itthon általában.)

Ilyen napirend mellett nem merek egyenlőre gyereket vállalni,de bízunk abban,hogy lesz ez jobb is.Még nem rég kezdtem,így az elején elég nehéz.

2011. máj. 7. 16:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Kicsit durva. Talán javul a helyzeted, drukkolok! :)
2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi! Én is remélem,hogy lehet jobb is.Sőt,fő a pozitív hozzá állás: lesz jobb is! :-)

Szép napot nektek és köszönöm,hogy válaszoltatok.

2011. máj. 7. 18:00
 10/16 anonim ***** válasza:
34. hétig, viszont 1 hétre rá megszültem:-(. Irodai munka volt.
2011. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!