Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal 9 hónapja vagyunk...

Barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, nővérem kislányának mi vagyunk a keresztszülő jelőlt szerintetek jó ötlet az hogy barátom legyen a keresztapa?

Figyelt kérdés

én 18 barátom 19


hát nem a lejobb a kapcsolatunk voltunk már szakitás közelében is szerintetek? mi lesz ha keresztelő után kettő napra szakítunk .. remélem így is fog törödni a kislánnyal és mi is barátként össze tudunk működni


2014. máj. 2. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem kell "kinevezni" úyis ha Te leszel a keresztanya és hosszútávon együtt lesztek, ő mint keresztapa fog menni veled minden ünnepre. Egy lyen bizonytalan kapcsolatra nem alapoznám.



Az én gyermekem keresztanyja-apja valóban az a személy lesz, aki esetleges betegség, halál stb. esetén gondját viseli a gyermekemnek. Úgyhogy ezt is figyelembe véve egy komolytalan 19 éves srácot aligha választanék...

2014. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nem kérném fel a barátodat. Szülőként, ha párt kérnék fel keresztszülőnek, csak olyat választanék, akik vagy már házasok, vagy legalább jegyesek és évek óta stabil a kapcsolatuk.
2014. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos kapcsolatra tizenévesen biztosan nem alapoznek, pláne, hogy te mar most azon gondolkozol, mi lesz ha szakítotok......
2014. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy én lettem a keresztanya (nővérem huga) és az apa öccse lett a keresztapa. Keresztlányom úgy mondja mindig, hogy az én párom is a keresztapja, de a keresztapa párja is a keresztanyja. :D Akkor még nem ismertük párjainkat, de akkor is így lett volna, ha már ismerjük egymást. Én is kábé 17-18 voltam akkor.
2014. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetem úgy alakult,hogy 3 éve voltunk akkor együtt mikor a volt párom tesójáék felkértek minket keresztszülőknek.Stabil volt a kapcsolatunk/akkor azt hittük/Együtt laktunk közösen vettünk házat.22-23 évesek voltunk.Eltelt 2 év és vége lett mindennek.Minden okés volt,megmaradt a baráti kapcsolat az exel kb.úgy másfél évvel ezelőttig.Miután lett új barátnő azóta csak én foglalkozok a keresztgyerekkel pedig ő ráadásul még nagybácsija is.Szóval ez kiszámíthatatlan.Még évek után is alakulhat rosszul egy jó kezdet után.
2014. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ferjed lenne, akkor igen, de hogy 18 eves gyerekek vagytok es raadasul szakitaskozelben... nem.
2014. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én se alapoznék egy 9 hónapos kapcsolatra. főleg ilyen fiatalon mint ti. az, hogy te keresztanya leszel, még rendben van, mert a testvéredről van szó, de a jelenlegi barátod nem kérném fel keresztapának, akkor egy másik fiú családtagot. ha később lesz egy tényleg komoly kapcsolatod, úgyis keresztapaként fog a tesód gyerekeként bánni.
2014. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ditta323 ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk ha minden jól megy ősszel lesz keresztelő. Öcsém lesz a keresztapa /18-at tölti ősszel/. Mi úgy oldjuk meg, hogy keresztapja lesz a picúrnak, keresztanyja meg max majd öcsém felesége később.
2014. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet. Egy 19 éves fiú kizárt, hogy éveken át törődjön a 18 éves exbarátnőjének a keresztlányával... És teljes joggal. Ha szétmentek, csajozni fog, lesz új kapcsolata, a barátnő se fog örülni, hogy az exének az unokahúgával kell bábszínházba menni. Felejtős.
2014. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!