Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyen pofátlan...

Hallottatok már ilyen pofátlan, gerinctelen emberről?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk házasok, 2 kiskorú gyermek van. Az utóbbi időben nem volt túl jó a kapcsolatunk, de melyik házasságban nincsenek problémák. Mindig mondta, hogy szeret, de nem éreztette. Kb 3hete a férjem elkezdett kimaradozni éjszakára, semmit nem mondott, én meg rákérdeztem tréfásan: az XY-nak udvarolsz? Erre ő: igen, és elkezdett dicsekedni a szeretőjével NEKEM a feleségének! Mintha a haverjának mesélte volna, hogy mennyire tetszik neki, milyen jól összeillenek, stb, stb. Azt hittem a föld megnyílik alattam! Eltudjátok ezt képzelni, nők, asszonyok? Azóta majdnem mindennap megy a lotyójához, ha nem akkor le sem száll a telefonról, msn-ről. Háttérképnek is a lotyóját tette ki, a gyerekek meg látják ezt. Mindezt teljesen természetesen csinálja előttünk, a közös lakásban. Dühömben majd fel tudnék robbanni, hogy ennyire megaláz. Elköltözék, ha lenne rá pénzem, de sajnos nincs. Kizárjam a lakásból? Megtehetem? Mit tegyek?
2009. dec. 25. 20:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Add be a válást, egyértelmű, és menj el pasizni, te is tedd ki háttérképnek, meg ilyenek.

Igen, szemét pasi, sajnos hallottam már ilyenről, de nőben is.

2009. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Én tuti kizárnám!Közös a lakás?Költözzön el ő!
2009. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
22%

Nyilván te sem vagy ártatlan a dologban, ha már ennyire csak a barátjának tekint. Úgyhogy nézz magadba.

A lakásból meg nem zárhatod ki, neki is ugyanannyi joga van ott lenni, mint neked.

De az nem lehet, hogy csak átver, és kíváncsi a hatásra?

2009. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nagyon durva, milyen férfi az ilyen?? és adnám az úti lapot a lábára az biztos, én jó nagy veszekedést csapnék kérdőre vonám hogy mégis hogy képzeli ezt?. De a gyerekeket vidd el a nagyihoz vagy máshova.. mert nekik nem kell hallják mi történik..
2009. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy csak SZERETNE a szeretője lenni??? Én nem hiszem, hogy így bevallaná, inkább lapítana egy ideig szerintem. Legalábbis az én ismeretségi körömben így ment hónapokig, inkább tagadás volt, aztán mégis kiderültek a dolgok. Lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni, vagánynak akar látszani, ilyenek. Volt főnöknőm férje csinált így, abszolút nem volt nője az, akiről azt állította. Mindenesetre derítsd ki, és semmiképpen ne hagyd magad!
2009. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

A sztori naon kemény:( Ha továbbra is folytatja ezt a viselkedést, állítsd döntés elé: Vagy Te és a gyermekek vagy pedig a szeretője. Ha az utóbbi személyt választja, és nem titeket, akkor a válás marad egyetlen esélynek a kapcsolat, házasság lezárására. Aztán Neked is lesz olyan párod, akivel együtt fel tudjátok nevelni a gyermekeket. Ezt a tanácsot tom adni :(

20/L

2009. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó: Elég rossz tanács. Attól, hogy a feleségét esetleg megcsalja, még a gyermek az övé marad, és ezt senkinek nincs joga kétségbe vonni! Persze ha fordítva történik, akkor az anya anyai jogai nem kérdőjeleződnek meg.

Szóval itt csak az lehet a kérdés, hogy a feleségét, vagy a szeretőt választja-e.

2009. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

A válás ezek után egyértelmű, közöltem is vele, még örül is neki. Soha a 14 év alatt nem volt egyikőnknek sem még csak flörtje sem, legalábbis olyan ami bezavart volna a házasságunkba. Ezért állok itt, igy ledöbbenve.

Nem kamu, biztos hogy a nőhöz jár. És napokig nem sétálna a városba, csak úgy poénból. A legdurvább az, hogy még velem akarja kimosatni a ....gatyájat! Döbbenet, nem is hiszem el, hogy valaki ennyire pofátlan lehet. Ha legalább titkolta volna...de még ennyi sincs benne.

2009. dec. 25. 20:27
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedbe ráhuzznám a sz*ros alsónadrágot a fejére és közölném hogy az új k*rvája kimossa neki.
2009. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Mondd neki h a lotyója mossa ki, vagy ő. És ne tegyél meg neki semmit amit kér!
2009. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!