Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylek másokat akik normális...

Irigylek másokat akik normális ajándékot kapnak. Valahogy elegem van az életböl. Másnak sem boldog a karácsony? Van olyan aki ma vet/vetett véget az életének? Hallottatok ilyet?

Figyelt kérdés
Nincs világvége hangulatotok?
2010. dec. 25. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Öngyilkos akarsz lenni, mert szar ajándékot kaptál?
2010. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
semmibe vok véve ez a baj
2010. dec. 25. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs gondom a karácsonyi ajándékkal, még akkor sem, ha nem éppen azt kaptam, aminek maradéktalanul örülök.

Világvége hangulatom? Nem foglalkozom a világvégével, nem hiszek ebben a szerintem hülyeségben.. Nosztradamus, maja naptár..

Évvége hangulatom van, nagy ünneplésről szó se lesz, de egy új év érkezik. Ennyi...

2010. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 19 éves vagyok, kb már 4-5 éve nincs ajándékozás a családban és nem érzem, hogy rossz lenne a karácsony... a barátaimmal vagyok, járom a világot, azt teszek, amit akarok. miért fontos az ajándék?
2010. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én a hagyományos életet választottam van karácsony is de normális ajándék nincs meg törödés sem
2010. dec. 25. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:

miért nem mondod meg nekik, hogy mit szeretnél kapni??

legközelebb írj nekik egy listát, aztán válasszanak róla valamit.

2010. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én csak azt bánom hogy mindjárt félév és suli :(
2010. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 14:47 : én is ugyanezeket a kérdéseket teszem fel magamnak ! nem fontos az ajándék....

nálunk a család amikor az asztalhoz ül mindig mindenki beszélget mindenkivel és jókat röhögünk (kivétel anyám...de az más téma :S) ,pedig mi elhiheted elég szegények vagyunk...csoda hogy még van áram ,habár....

2010. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne az ajándékok határozzák meg azt hogy milyen a karácsony, boldog vagy-e. Hidd el, hogy sokkal fontosabb az, hogy a szeretteid vegyenek körül. Én pl kaptam ajándékokat, de sokkal jobban örülnék annak, hogyha lenne egy normális családom, normális anyám-apám és hogy a párom olyan lenne mint régen. Én ha kívánhatnék ezt kívánnám.
2010. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem sikerült túltenned magad a történteken. Szerintem a Karácsony nem az ajándékról kell, hogy szóljon. Sajnos egyre inkább kezd abba az irányba menni ez a keresztény ünnep, hogy csak az ajándék...tömérdek finomság az asztalon stb. Ez nekem visszataszító. Nyílván a mi családunkban is van ajándékozás, és készítünk ezt-azt, de a lényeg: együtt van a család, szeretetben, békességben. Soha nem voltunk gazdagok, normálisan élünk, de volt, olyan is, hogy az egyik napról a másikra. Soha, de soha nem fordúlt meg a fejemben, hogy az ajándék melyet a fa alatt találta "nem normális vagy szar". Sok gyerek semmit sem kap, így örülj, hogy te nem közéjük tartozol. Ajándék lónak ne nézd a fogát! Meg mit értesz normális ajándék alatt? Mit kaptál, ami annyira kicsapta nálad a biztosítékot, hogy elment a kedved az élettől? Kötelet? Lehet, hogy egy spéci számítógépet akartál, de helyette pl egy könyv volt a fa alatt??? Amikor szerény ajándékot kaptam, akkor sem volt világvége hangulatom, mert számomra az volt a fonotos, hogy együtt van a család. Régi történet, de remélem, hogy azóta kinőtted ezt a gyerekes viselkedést- gondoltam írok én is véleményt, hátha akad még itt olyan valaki aki az öngyilkosságon morfondírozik mondván, hogy nem elég jó ajándékot kapott....
2016. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!