Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki legyen a keresztanya?

Ki legyen a keresztanya?

Figyelt kérdés

A hugommal (sokszor viharos a kapcsolatunk,de azert szeretjuk egymast) evekkel ezelott megbeszeltuk egymás gyerekeinek leszünk a keresztszülei.

Ő nagyon jó kapcsolatot ápol az egyik unokatestverunkkel (napi szinten beszelnek)es ugyan ezt megbeszelte vele.

A hugom várandós es csak egy gyereket szeretne es azt akarja hogy az unokatestverunk legyen a keresztanya.Ez nekem nagyon rosszul esett.

Ezert gondolkodoba estem hogy lehet inkabb a ferjem hugat kerjuk fel keresztanyanak(ot viszont kevesbe ismeri a gyerek,ritkabban latja,hugmat imadja).

A hugom azt mondta ő lenne az en gyerekemnek is a keresztanyja,de az ovenek az unokatestverunk lesz,szoval nincs megsertodve ebbol kifolyolag ha nem ő lesz,sot tamogat is hogy legyen a ferjem huga (abban remenykedik hogy igy nem lesz sertodes a reszemrol)pedig en nagyon szerettem volna ot felkerni erre ,es sertve erzem magam

Remélem sikerült érthetően felvazolnom a helyzetet... :)

Ti kit valasztanatok ismerve a korulmenyeket?

2 keresztanya marhaság?



Előre is köszi a válaszokat!!!!



2014. máj. 3. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez a ket lehetoseg van? Olyat semmikepp nem valasztanek, akivel feluletes a kapcsolat. Nalunk barat lenne a keresztszulo, mivel a csaladtagok kozott nincs, akivel ilyen jellegu lenne a kapcsolatunk.
2014. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább a gyerek érdekét nézd, és ne a saját sértettségedet helyezd előtérbe, még akkor is, ha nem könnyű.


Vagyis válaszd a tesód.

2014. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, es az unokatestverunk akirol szo van, most kerte fel hogy legyen az egy eves lanyanak a keresztanyukaja,szoval ok tenyleg egymas gyerekeinek lesznek a keresztszulei.

Nekem rosszul esne hallani hogy az ő lanya keresztanyanak hivja a hugomat es az enyem nem.

De megis o lenne a jobb valasztas,de azok utan amiket mondott...(pl. "valaki kettonk kozul ugyis meg fog sertodni",-inkabb legyek en az aki megsertodik ugy gondolja)

2014. máj. 4. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért az unokatestvéretek lett az ő gyerekének a keresztanyja? Őt jobban kedveli a húgod, vagy a húgod gyereke jobban szereti őt nálad?
2014. máj. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még csak várandós a húgom,de az unokatestvérünk gyereke már 1 éves.A húgom és az unokatestvérünk nagyon szeretik egymást és ezért lesznek egymás gyerekének keresztszülei(holott ezt velem beszélte meg):(

Ma megkérdeztem hogy ettől függetlenül lenne-e az én lányomnak is a keresztanyukája, de azt mondta hogy nem tudja :) meg hogy szerinte sok lenne ha 2 keresztgyereke lenne....szóval erről ennyit, én azért megmondtam neki hogy ezt többet nem hozom fel de azért tudjon róla hogy ez egy "tüske" marad bennem mindig innentől kezdve.

2014. máj. 7. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!