Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az alattunk lakó...

Mit tehetnék az alattunk lakó állandó veszekedő szomszédok ellen?

Figyelt kérdés
Már teljesen kivagyok készülve idegileg, rettegve jövök haza azzal a tudattal h valószínűleg ma is őket kell hallgatnom.. Nem számít nekik hány óra képesek ÉJFÉLKOR is nekikezdeni.. Reggel is, délelőtt folyamatosan! Ordítoznak, káromkodnak, ütik verik egymást, csapkodják az ajtókat és ez annyira felhallatszik mintha én is ott lennék köztük.. borzasztóan stresszelő a helyzet.. Már a kutyám is remeg mikor meghallja az ordítozást.. Hiába dübögök le vagy ordítok le semmi reakció.. Sőt még vissza is pofáznak h miért ordítok le! A szép szóból nem értenek.. Ha lent összefutok velük úgy tesznek mint a kis ártatlan angyalkák.. Pedig mindenki tudja a házban h mekkora parasztok! Teljesen kivagyok! Áruljuk a lakást h elköltözhessünk, de semmi kereslet én pedig nem bírom már ezt! :( Van valakinek esetleg valami tapasztalata ilyen helyzetről? A rendőrség nem tesz semmit amíg vér nem folyik..
2009. dec. 26. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség.

csendháborításért feljelentheted őket, már nincsen időponthoz kötve, ha délután kettőkor megy a cirkusz, akkor is ki kell hogy jöjjenek a rendőrök.

2009. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, akiknél szintén áll rendszeresen a bál. Hozzájuk nagyon sokszor kihívták a rendőrséget a lakók,Még létezik a csendháborítás elleni bejelentés.

Vegyen az egész család fapapucsot, porszívózzatok este, talán őket is fogja idegesíteni ez a pár kedves hang.

A menekülés rossz megoldás, fogjatok össze a többi lakóval, rendszeresen szégyenítsétek meg őket, gratuláljatok az "esti műsorhoz", talán elszégyenlik magukat. Mondjátok vissza azokat a szavakat, amiket hallotok a cirkuszok alatt. Borzasztó ez a helyzet, a kögyűléseken nem lehet ezt a viselkedést közösen kifogásolni? Őket kellene arra kényszeríteni, hogy elmenjenek.

2009. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A menekülés valóban nem jó megoldás, gyakorlatilag szinte senki nem fogja így megvenni a lakást. Elhallgatni, hogy vannak, pedig nem fair. Szerintem is összefogással lehetne tenni valamit, a fapapucsos is jó ötlet, de lehet, hogy az állandó ordítozástól nem is hallanák. Sajnos kevés, amit tehettek. Vannak olyan emberek, akik sz@rnak mindenre és mindenkire, azt csinálnak, amit csak akarnak. Mi egy ilyen kisebbségi 9 tagú családdal laktunk egy udvarban, irtó jó volt, amikor pár hónapos pici baba mellett üvöltöztek és ütötték reggel 7 óra előtt a vasat az udvaron, meg a kölyök belerongyolt ezerrel a biciklivel a vasakba. Arról nem is beszélve, hogy retkesek és rendetlenek voltak. Mi is csak úgy tudtuk eladni a lakást, hogy egy idős úr vette meg vésztarcsinak magának, nem lakik ott és azt mondta, hozzá van szokva az effajtákhoz, nem nagyon érdekli őt. De semmiképp nem hallgattuk el.
2009. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába dübögök, hiába ordítok le én is semmi reakció.. A múltkor már elküldtem őket a k.. a..-ba erre még a h*lye pitsa visszaordított h mit k.. a..-ok. Az nem érdekli őket h nem csak ők laknak itt.. alattuk nem lakik senki de lehallatszik az utcára amit művelnek.. (Az 5.-en laknak) Nyáron meg mikor lent ülnek teszik ott a szép családi idillt.. Van egy gyerekük is szerencsétlen is ordítani szokott mikor ezek a barmok elkezdenek ordítani.. Legszívesebben szólnék a gyámhatóságnak de félek ha elvinnék a gyereket csak még jobban elmérgesedne a helyzet.. Tudom h nem lenne fair nem szólni róluk de akkor meg ki veszi meg ezt a lakást? Senki.. Én meg nem akarok 20 évesen depresszióban élni ilyen nyomorékok miatt.. Tudom önzőség de már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.. Van rengeteg gondom és még a saját lakásomban se lehetek nyugodt, miattuk.. Elkeserítő :( Legközelebb megkérdezem a közös képviselőt, csak az a baj h itt rajtunk kívül senki nem mer szólni nekik.. Csak nekem panaszkodnak de mikor ott van h el lehetne velük beszélgetni mindenki behúzza fülét, farkát..
2009. dec. 26. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, hogy szemtől szemben senki nem meri osztani őket, annyira tipikus!!!!!!!!! Pedig ha már kibújna a szög a zsákból és többen nyíltan ellenük fordulnának, és nem lenne ez a felszínes udvariaskodás, hátha magukba szállnának. Lehet, hogy elég lenne Neked egy mondattal megtörni a jeget, mert szociálpszichológiai tény, hogy egyetlen renitens ember hatására a többinek is rögtön megjön a kedve az ellenkezéshez.

Addig meg ajánlom a füldugót, nem dilizhetsz be. Patikában 100 ft, semmi káros hatása nincs. Vagy hallgasd fülessel a zenét, akkor is aztán tőled üvöltözhetnek, ahogy akarnak.

2009. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk motoros sz@rcsimbókok laknak, versenypályának használják az utcát, holott családok és nyugdíjasok laknak itt, csendes kis hely, azért is költöztünk ide....Kétszer beszéltem velük, nem lett sokkal jobb, van amikor este 11kor is nyomják....Harmadjára át fogok menni és megmondom hogy vagy abbahagyják vagy jönnek a rendőrök és addig megyek amig el nem takarodnak vagy meg nem húzzák magukat.
2016. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!