Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közvélemény-kutatás! Kíváncsi...

Közvélemény-kutatás! Kíváncsi vagyok mit gondoltok. (? )

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm,ha válaszoltok.

A kérdésem lényege: "fülhallgató a családban"

A nővérem panaszkodott a férjére,hogy állandóan fülhallgatón hallgat zenét,ha mennek valahová,és őt ez nagyon zavarja,ráadásul,akkor is,ha a gyerekekkel vannak (3, 5 és 10 évesek),apuka csak zenét hallgat.Lassan a szakítás szélén vannak emiatt.

Ti szoktatok fülesen zenét hallgatni?Akkor is,ha a gyerekekkel vagytok?Mi a véleményetek erről?Ti hogy csináljátok?Nem árt a gyereknek?Szerintetek ez egy jó találmány?

Minden jöhet amit a témáról gondoltok :)


2014. máj. 5. 12:31
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Én kicsit felháborítónak tartom,de a véleményemmel senkit nem szeretnék befolyásolni :)
2014. máj. 5. 12:33
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül megyek valahova, van fülhallgató, de amint társaságba megyek, legyen az bárki, kiveszem. Én nem is rtem, hogy lehet az, hogy valakinek ez nem alap.
2014. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem bunkóság egy társaságban így zenét hallgatni.

Én soha nem szoktam. Megy a hifi vagy a rádió, ha alszanak a gyerekek, akkor csak halkan. Ha egyedül vagyok, akkor meg azért nem, mert kit is zavarna a zene, meg és utálom hogy közvetlenül a fülemben zizereg valami.

2014. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Társaságban ritka nagy bunkósag.
2014. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
En ugy velem, ha valaki tarsasagban felakasztja a fulebe a fulhallgatokat, az azt jelenti, azt akarja tudomasukra hozni, hogy menjetek a p.-ba, hagyjatok beken. Tarsalogni nem lehet vele.
2014. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%

Csak munkahelyen használom a fülhallgatót,ott is azért,mert túl nagy a zaj,másképp nem tudok koncentrálni.De ha nem dolgozok,akkor melóhelyen is kiveszem,és társalgunk.

Melóhelyen kivül nincs is fülesem,bennhagyom,úgysem használom máshol,párom is így van ezzel,irtó nagy bunkóság fülesen zenét hallgatni társaságban.

2014. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Jó találmány olyan esetre amikor a másikat zavarnánk a zenehallgatással, pl. tömegközlekedés vagy két gyerek egy szobában az egyik tanul/alszik a másik zenét akar hallgatni stb. Viszont az pofátlanság ha két ember közösen megy valahova és az egyik bedugja a fülét. Simán lehet válóok ha mindig ezt csinálja és nem tudja abbahagyni...
2014. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem a fülhallgatót. Abból is a "fülbedugós" változatot ami lényegében kizárja a külvilág hangjait. Ennek két oka van. Egyrészt olyan zenét kedvelek amit a környezetem konkréten falra mászik :) másrészt szeretek a zenére koncentrálni, így jó ha a külső hangok nem zavarnak be.

Utazás közben, vagy elalvás előtt szoktam kicsit zenét hallgatni. Ilyenkor is jobb ha nem zavarom vele a környezetem. Társaságban csak akkor használom, ha tudom, hogy a másik fél is "elvan a maga világában". Ha beszélgetünk természetesen kikapcsolom.

2014. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, ahogy a sógorod csinálja, azt nem tartom normálisnak. Ettől függetlenül időnként fülhallgatónk zenét hallgatni nem ördögtől való cselekedet... Én amúgy nem szoktam.
2014. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%
Nekem epp a tomegkozlekedesnel furcsa. Nem sokat utazok igy, de utoljara csak amultam, hogy mindenkinek a fules van vagy okos telefonozik. Senki nem nez senkire-semmire, mind buval-b..ott fejjel neznek ki a semmire-senkire. Egy mosoly nincs, csak allnak mint a szobrok. Meg azt sem veszik eszre, hogy valaki ralepett a labukra. Nekem nagyon visszataszito.
2014. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!