Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a gyereked...

Mit tennél, ha a gyereked egyik nap azt mondaná "Anya, Apa én meleg / leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Nálunk ez nem probléma.
2013. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Meglepődnék, de elfogadnám. Akkor is a gyerekem, arról pedig, hogy kihez vonzódik nem tehet.
2013. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
86%
a lányomnak viccesen azt mondanám, hogy: igazad van, én is a lányokat szeretem. a fiamnak meg azt mondanám, hogy: te tudod. de azért próbáld meg diszkréten.
2013. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem mondanék, a kezdetektől fogva úgy nevelem, hogy elfogadja, normálisnak tartsa az azonos nemű párok kapcsolatát is, így remélem, hogy ha meleg, akkor egy pillanatig sem fogja szégyellni és nem fog belőle titkot csinálni.
2013. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, még ha ötéves korára nem szenvedett volna többet mint amennyi egy átlagos 70 évesnek egész életére kijut, akkor sem változtatna ez semmin. Remélném, hogy olyan társat talál akivel boldog lesz. Ezekről a kérdésekről nekem mindig ez a vicc jut az eszembe:

Apáca kihallgatásra jelentkezik a kolostort vezetõ papnál:

- Atyám, szeretnék prostituált lenni!

- Tessék, hogy mondtad, lányom?

- Szeretnék prostituált lenni.

- Ó, hála Istennek, elõször úgy értettem, hogy protestáns szeretnél lenni.

2013. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk sem lenne ebből probléma. Számomra felfoghatatlan, hogy valaki imádja a gyermekét, megtesz érte mindent, és egy ilyen bejelentés után elfordul tőle, vagy kevésbé szereti. Ha megtalálja azt az embert, aki mellett 100%-ig boldog, akkor tök mindegy, hogy milyen nemű. Egyetlen dolgot sajnálnék kicsit, hogy nem lesz emiatt gyermeke (nekem unokám), és nem élheti át a gyereknevelés és család alapítás csodáját.
2013. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

ezt mondanám:


'tudom, szívem, mivel a gyerekem vagy, jól ismerlek. Természetesen ezzel nincs semmi gond, éld nyugodtan tovább az életeded, ahogyan eddig.'

2013. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Semmit.

Nekem a fiam kb. 1 hónapja mondta el, hogy meleg.

Meglepet de szeretem őt, és elfogadom olyannak amilyen.

2013. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Frigg ***** válasza:
94%

Egyértelműen semmit nem változtatna az érzelmeimen a gyerekem irányába :) Ugyanúgy szeretném, és támogatnám továbbra is, ahogy addig. Nem a szexuális vágyai fogják befolyásolni a kapcsolatunkat :)


23/N

2013. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna, csak megkérném, hogy ne verje nagy dobra, ez az ő magánélete.
2013. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!