Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok erre?

Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Keresztszülők leszünk a férjemmel, amit már tudtunk rég, hogy azok leszünk. De magának a keresztelőnek a napját a szülők egy héttel előtte közölték velünk? Sztem nem így illik és velünk is meg kellett volna beszélni a dátumot.
2014. máj. 6. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
egy keresztelő nem tart sokáig, és nem kell hozzá semmi extra. nincs ezzel semmi baj szerintem, hogy egy héttel előtte szólt.
2014. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keresztelőt születés utáni hónapban szoktak tartani, erre lehet számítani. Vagy nálatok nem így volt?
2014. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És nem tudtok elmenni?Vagy mi a baj?
2014. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már 1 éves elmúlt
2014. máj. 6. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor attól is függ az időpont, hogy hogyan van hely a templomban, mikorra adnak időt.

Ők is csak most tudták meg? Vagy ők már tudják régóta, csak nektek szóltak most? Nem jó valamiért az időpont?

2014. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

2. mindenki saját maga dönti el ,mikor keresztelteti meg a gyermekét . Erre nincs az hogy ekkor ,vagy akkor szokták .. bár lehet pl 100 évvel ezelőtt egy hónapos korban volt jellemző .

Kérdező ,szerintem semmi gond nincs azzal hogy egy héttel korábban közölték csak . + teljesen felesleges ezen kiakadni .

2014. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!