Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit reagálnátok...

Ez normális? Mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Szombat este voltam bulizni és reggel jöttem haza.


Fater meg van rám sértődve. A húgom azt mondta, hogy azért mert szerinte meleg vagyok, mert nincsenek nőügyeim.


Nem vagyok meleg, de hazudni nem akarok arról, hogy így meg úgy a csajozás. (25 vagyok)


2013. okt. 28. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Behalok....


Meg van sértődve, mert azt hiszi meleg vagy?

És ha az lennél.... Bááaaáaaaá


Bocs ezen kiakadtam...



"Nem vagyok meleg, de a kapcsolataimhoz semmi közöd, ha lesz olyan, akiről tudnid kell tudni fogsz, de ezek után már ez sem biztos"


A többit pedig elengedném a fülem mellett....


(Tesóm sem csajozik,ő 23, nem meleg amúgy. Anyukám annyit mondott, hogy hozzon haza egy csajt, vagy pasit, neki mindegy, csak legyen boldog, lássa, hogy boldog...nálunk ez számít, nem a nemi orientáció...:()

2013. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet, bár lehet, megviccelném azért a fatert...


Ha esetleg van olyan haver, aki bevállalja, akkor egyszer nyávogósan csöngessen be hozzátok, hogy csókolom, Józsifijúú itthon van-e :D

2013. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 25 évesen még nem vittél haza nőt és nem is tudnak egy nőügyedről sem, akkor ne csodálkozz azon, hogy megfordul a családod fejében, hogy meleg vagy. Tipikus... Pedig szerintem a te dolgod hogy mikor és mennyit akarsz csajozni, semmi nem baj ha jól érzed magad. Meg ha meleg vagy, az sem baj.

Szerintem inkább beszélgessetek egy jót apukáddal mint férfi a férfivel egy pofa sör mellett vagy amit szerettek fogyasztani, de nyíltan, őszintén beszéljetek. Ha ez megvolt, nem fog többet "vájkálni" az életedben.

2013. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apám meg nagyapám engem is basztatott hogy búza vagyok, aztán szerencsére 15 éves koromban becsajoztam, utána megnyugodott az egész család.
2013. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!