Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak fontosabb a...

A barátomnak fontosabb a munka, mint én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem mondom neki de zavar. Azért nem mondom mert megértem és tudom, hogy ha mondanám akkor se tudna ezzel mit kezdeni. A hét összes napján csak dolgozik, nincs olyan nap amikor nem csinál semmit és rendesen ráér. Vannak a ház körül állatai (bárányok, nyulak stb) és azoknak is enni kell, ezért a szabadideje nagy részét azzal tölti, hogy jó legyen az állatoknak. Aztán ha azt elvégezte akkor jönnek a ház körüli munkák és ez így sok időt elvesz tőle. Nem mondhatom azt, hogy ne csinálja. Hetente egyszer vagy kétszer tudunk találkozni mert nem lakik közel de amikor NEM találkozunk akkor csak napi 1-2 óra jut rám és úgy érzem, hogy az nekem kicsit kevés. Szeretem és jó vele, tudom hogy ő is szeret és zavarja de azt is tudom, hogy ezt muszáj mert helyette senki nem fogja megcsinálni csak elhanyagolva érzem magam a kapcsolatunk elejétől kezdve. Hogyan törődjek bele?
2014. máj. 11. 10:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a kérdést rosszul fogalmaztam... a fontosabbat úgy értettem, hogy az az első amit meg kell csinálni és utána jön minden más. Tehát ha nem lenne ennyire fontos akkor nem a munka lenne az első.
2014. máj. 11. 10:17
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Várj, mi lenne, ha modjuk segítenél neki?

Hamarabb végezne, több ideje jutna rád!

Fogadjunk, hogy ez eszedbe sem jutott???

2014. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Lapát.
2014. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Menj segyt neki addig is együtt agytok.
2014. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as, igazad van! Kapja csak a kezébe a csaj azt a lapátot!!!
2014. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
4-es, fuss neki mégegyszer!!
2014. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Bírom az ilyen embereket, rinyálni azt tud, de a kisujját meg nem mozdítaná... Pedig baromi egyértelmű, tessék segíteni, rögtön több idő marad egymásra.
2014. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem tud segíteni állandóan, ha tényleg olyan messze laknak egymástól...:)
2014. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 100 Km-ről majd átmegy nyulakat etetni :D
2014. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem 100 km-ről, de ha éppen ott van? Akkor malmozik helyette, vagy mi?


Basszus még jó hogy a munkája/feladatai az elsők, szép is lenne ha a hisztidre hallgatva reggelente 2 órával később állna neki etetni meg almozni, sosem lenne kész délre sem a reggeli teendőkkel.


A rinyálásod marhára nem jogos, ugyanis mint írtad, a kapcsolatotok legelejétől ilyen. Na most ha te az első perctől kezdve szarul érzed magad az adott kapcsolatban és mégis belemész, az csak a te hibád, te észlény.

2014. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!