Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En feltettem egy nagyon...

En feltettem egy nagyon fontos kerdest egyszer, jottek ra sikeresen a valaszok, megsem talalom a kerdesemet, emiatt nem tudok valaszt adni. Miert toroltek a kerdesemet? Nem utkozott szabalysertesbe?! Szretnem minel hamarabb a valaszt!

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel újra a kérdést!

A menüben - kérdéseid - menüpontban nézd meg esetleg:)

2009. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

van vmi olyasmi h feltett kérdéseim

ott nézd meg

2009. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
menü-kérdéseid
2009. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megneztem a kerdeseim menupontban, azonban csupan egyetlen kerdesem jelent meg, de nem az amelyik eltunt. kerstem, vegiglapoztam legalab 130 oldalt, majd kulcsszavakkal kerestem de sehol, es a kerdeseim menupontban sincs. nem tudom mi lehet az oka
2009. dec. 28. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába kerested. Ha nincs meg a kérdéseidben, akkor valószínűleg kitörölték. Esetleg a keresőben adj meg néhány kulcsszavat, de 99százalék, h nem lesz meg.
2009. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!