Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cherokee lány csirkés-madaras...

Cherokee lány csirkés-madaras kabát 18-24 hós méretben? Nem itt akarom venni (mielőtt törölnék a kérdésemet)

Figyelt kérdés

Csak érdeklődnék akinek van esetleg vagy volt, hogy létezik e 12-18 hósnál nagyobb méretben még 18-24esben?

erre gondolok:

[link]


2011. okt. 22. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat rossz a link, ez a helyes link

[link]

2011. okt. 22. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e nagyobb csak azért írok, mert nekünk van és a 80-as ruhákat hordó lányomra jó ebből a 6-9 hónapos méret (12 hónapos) így hátha jó a 86-os a 92-es ruhákat hordó lányodra. Kérd meg az eladót, hogy mérje le :)


(egyébként én imádom olyan cuki csak sajnos inkább átmeneti, mint téli)

2011. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ezért kérdeztem pont, mert nekünk 12-18 hósban van és iagz hogy egyel nagyobb méret szerintem is (inkább 18-24-es) de épp ezért érdekelt volna hogy 18-24 esben van e hiszen akkor az 2-3 éves méretnek felelne meg na és nekünk EKKORA méret kellene mivel ez a 12-18as már épp rövidke kezd lenni.

Nagyon sajnálom, imádtam, több is volt belőle nekünk 3-6 hós meg 9-12 es is.

2011. okt. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!