Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig van mirol beszelgetni?

Mindig van mirol beszelgetni?

Figyelt kérdés
Veletek elofordult mar, hogy epp nincs mirol beszelgetnetek a parotokkal, es pl. csak par szot valtotok ebed kozben?
2014. máj. 15. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze,én gépezek ő nézi a tv-ét.minek annyit dumálni
2014. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

persze. mondjuk én általában szeretek beszélni, de ha épp szar kedvem van vagy ilyesmi, simán elvagyunk egymás mellett órákat beszéd nélkül.

oké, ez nem kapcsolatra vonatkozik, de arra is értelmezhető: egyszer olvastam vagy hallottam valami idézetfélét, hogy azt lehet tényleg barátnak nevezni, akivel már nem kínos a csend.

2014. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egy ideig csendben vagyunk, de nem kínos a csend egyikünknek sem. Inkább randikon, ismerkedési szakaszban volt nekem olyan kínos csend.
2014. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne mindig beszélgetni? Néha az is elég, ha csak csendben leülünk egymás mellé... attól még ugyanúgy szeretjük egymást! Hangulat függő :)
2014. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el sétálni
2014. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ritkán, de előfordul. Mondjuk mi imádunk ebéd közben sorozatot nézni, akkor úgysem beszélünk sokat :)

De ki az, aki megállás nélkül beszélget a párjával?

Nagyon "csacsogós" fajta vagyok négy fal között, de nekem sincs kedvem folyton beszélni :D

2014. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meghitt egy kapcsolat, amikor már nem kínos a csend.
2014. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy van ,mikor nem beszélgetünk semmiről .Ebéd közben (egy véleményen vagyunk erről a párommal) nem szokás beszélgetni . Nálunk sem kínos a csönd ! :-)
2014. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már kezdtem volna megijedni picit... most először élek együtt bárkivel is tartós párkapcsolatban azért nemtudtam hová tenni... bár ha visszagondolok fiatalabb koromban is volt nem egyszer hogy csendben megvacsoráztunk a családdal otthon.

Elég sok időt töltünk együtt, mivel idegen országban élünk, barátok nélkül, talán nem is csoda hogy vannak csendes pillanatok, nem lehet mindig dumálni. Persze sokat beszélgetünk mindenféle komoly dolgokról, az élet kérdéseiről de ezt sem lehet állandóan :)

2014. máj. 16. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Együtt élünk és gyakorlatilag egész nap együtt vagyunk, nyilván nem beszélünk egész nap egyfolytában. De olyan nincs, hogy elfogy a téma, pedig szeretnénk beszélgetni, mindig van mit mondanunk egymásnak.
2014. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!