Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan problémam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan problémam hogy tetszik egy csaj en is tetszem neki már valamivel túl vagyunk az ismerkedésen de nemtudok mirol beszélgetni vele mert kicsit zarkozott es barmit kerdezek tole csak rovid valaszokat ad es nem tudunk elmejedni egy témaban?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Amugy modellkedik ha ez segit? Kérek értelmes válaszok legyenek nagyon fontos nem akarom veszni hagyni.
2013. márc. 11. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát most ha hiszed, ha nem én nekem is ez volt a próblémám és 4 felessel küzdöttem le vele, aztán simán tudtam vele beszélgetni. Ezek az emberek rengeteget vannak neten és többnyire fiatalok. Akkor fog teljesen kinyilni előtted ha a bizalom megvan. Sok sikert kivánok neked!
2013. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Paulik Áron ***** válasza:

Beszélj te helyette :)

Biztos vagy benne, hogy te is bejössz neki? Mert lehet, hogy azért nem beszél, mert nem annyira - ezt csak te tudhatod.

Mindenesetre ne próbálj "betörni hozzá", hanem szép lassan közelíts, és ha már biztonságban érzi magát, lehet hogy jobban megnyílik.

2013. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéljen helyette? Mi ő józsefvárosi verkli, akit mindig hajtanak ergo "beszélj fiam beszélj" ? Menjetek el bulizni, iszogassatok és minden helyre áll :)
2013. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdezővagyok: Köszönom az értelmes válaszokat igen biztosan tetszem neki mert megírta. És én mindenről kérdezem apró dolgokról is jóformán csak én beszélek ő csak rövid válaszokat ad. És ezzel van bajom. Lehet nem érdekli amit mondok vagy valami más miatt?
2013. márc. 12. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem helyre áll a dolog :)
2013. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!