Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként a névadó...

Egyedülálló anyaként a névadó ünnepséget csinálhatom csak az én rokonságomnak?

Figyelt kérdés

Fél éves a kislányom, és szeretnék névadó ünnepséget. Az apuka családjával nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, ritkán találkozunk.

Ciki lenne, ha a rokonságot magára csak az ünnepségre hívnám meg, de házhoz már nem?


2014. máj. 18. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tarthatod csak te. A rokonság meg kénytelen lesz elfogadni a te döntésedet. Ilyenben nincs olyan, hogy ciki! Ciki az, ha kilátszik a fehérneműd.
2014. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

letezik meg ilyen ? Azt hittem a szocializmussal kozossen eltunt a sulyesztoben

Emlekszem regen ezekre a szornyu unnepsegekre ahol az anyakonyvvezeto kisdobos nyakkendot is kotott a kisbabakra

a hatam borsozott tole.

2014. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen még létezik :)

Igaz már kihalóban van, többen keresztelkednek, de azért hébe-hóba akad még aki névadóztat.


Első: igen, kénytelenek elfogadni, az biztos.

Apukával nem vagyunk rosszban, de én nem akarok annyi "idegen" embert ezen a napon. Ha őt meghívom, akkor a családját is kéne, nem?

2014. máj. 18. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
A kislányod az apukájának a gyereke, az apuka szüleinek pedig az unokája. Az apukát és a nagyszülőket nem szabad megfosztani attól, hogy kislányod élete fontos eseményeinek részesei legyenek. Javaslom, hogy az ünnepségre hívd meg őket, az otthonodba pedig ne. Lehetséges, hogy az otthonodba szóló meghívást el sem fogadnák, hiszen érezniük kell, hogy ők nem tartoznak oda. Ha most elkezded kihagyni őket a kislányod életéből, a későbbiekben (pl. óvodai ünnepségek, iskolában 1. osztályos évnyitó) a kislányod fogja reklamálni, hogy az apu és a másik nagyi miért nincs ott és ez rosszul fog esni neki.
2014. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Apukádat illik meghívni, és igen, a családjával együtt.
2014. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez mire jó egyébként? A névadó? Semmi rossz szándék nincs a kérdésemben, tényleg tudni szeretném. :)
2014. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!