Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Remélem jól érzem, hogy nincs...

Remélem jól érzem, hogy nincs baja velem, csak a gondjai lettek elsők?

Figyelt kérdés

Párom apukájával él,aki nagyon beteg,mi fél éve vagyunk együtt,felnőttek vagyunk komolyak a szándékaink.Rosszabbodott apuja állapota.Én annyit tettem hogy felajánlottam segítségem.Lemondta a héten a nálam alvást(heti 2szer szokott) remélem nem miattam?

Ugyanúgy keres naponta bejön melóhelyemre... hív,enni hoz

Mit tehetnék még?Mivel segítsem?Ráakaszkodni nem akarok..de éreztetem szeretetem,ölelem.Annyit mondott nem a szex az első nem azért van velem.



#aggódás #gondterhelt férfi
2014. máj. 21. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Kivársz.
2014. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátod, aki komolyan vesz és nem "arra" tart.

Van egy édesapja, aki beteg.

Ha közel állnak egymáshoz akkor bizony megviseli az embert ez a helyzet és ilyenkor nincs kedve az embernek hancúrozni.

Nyilván magába van roskadva és kedvetlen. Nem veled van baja mert akkor nem keresné a társaságod, nem vinne kaját, nem keresne.

Próbál otthon is helytállni és téged is bent tartani az életében de sajnos most ketté kell szakadnia.

Én az anyukámat ápolom és hidd el nagyon fárasztó, kimerítő, és lélekromboló.

Gyakran nincs kedvem semmihez.

A férfiak nagy része meg egyébként is olyan, hogy nem tudnak vagy nem akarnak beszélni a gondjaikról inkább magukba fojtják.

Szerintem a legtöbb, amit tehetsz, hogy folyamatosan érdeklődsz az apuka állapotáról, ne hagyd, hogy magába süllyedjen, szeresd, ahogy tudod és ezen is túl lesztek.

2014. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!