Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek ez a név?

Hogy tetszik nektek ez a név?

Figyelt kérdés

A férjemmel sokat gondolkoztunk, hogy mi legyen a kislányunk neve. Igazából több név is benne volt a pakliban, de végül az Olívia felé hajlunk inkább. A családban van akinek tetszik, van akinek kevésbé, megoszlanak a vélemények. Gondoltam felteszem a kérdést nektek is, kiváncsi vagyok, kívülállók véleményére is. :)


A vezetéknév Mohos.


Köszi előre is. :)



2014. máj. 22. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szép
2014. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg nagyon szép név, de túl sok az ó betű. :/
2014. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mohos Olívia.

Megy hozzá, szép név.

2014. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az ember sok esetben azért nem szimpatizál egy névvel, mert ismert ilyen embert és az az illető nem volt szimpatikus, az Olívia nekem tipikusan ilyen, lehet, hogy amúgy szép név, de nehéz becézni és nekem máris a nagyképűség ugrik be róla, persze az én Olívia ismerősöm tipikus vénkisasszonyos, nagyképű Olívia volt.
2014. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Nagyon! :)
2014. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mikor olvastam a kérdést,még nem igazán tetszett,de aztán belegondoltam,igen is szép név,nekem aranyoslány ugrik be róla. :)
2014. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép név!:)
2014. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szép, de nekem kimondva egy kicsit összeolvad az 'S' és az 'O', és Moho Solívia lesz belőle.
2014. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Nem egy hétköznapi, tömegnév, mégis nagyon jól használható gyerekként és felnőttként is, szerintem nagyon jó választás.
2014. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gyönyörű név, lehet, ellopom. Jó, nem:D


Nagyon szép a Mohos vezetéknév is, együtt a kettő meg szuper, pedig én ritkán mondok ilyet.


Olive! angolul is olyan szép.:)

2014. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!