Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A karácsonyom katasztrófális...

A karácsonyom katasztrófális volt. Az ünnepnapok minden pillanatában magányos voltam. Holnap szilveszter. Nagyon úgy néz ki hogy ez sem lesz különb. Mit tegyek? Buliznom nincs kivel.31 éves nő. Bács-Megyéből.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Menj el egy discoba, vagy valami szórakozóhelyre és ismerkedj!:D


Sok sikert!

2009. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is egyedül voltam és leszek, most a saját döntésemnek köszönhetően, és hidd el jobban éreztem magam, mint az elmúlt években, amikor a "párom" állandóan átvert és eltűnt ünnepek körül. Így legalább nem vártam a semmire, és volt időm rendezni a gondolataimat, hogy hogyan tovább.
2009. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, h az ünnepek magányosan teltek számodra, de egy 31 éves nő egyedül ne menjen el szórakozni szilveszterkor, főleg ne diszkóba.Nem dől össze a világ attól, ha vki nem bulizza át magát az újévbe.Idén én is otthon leszek, mert a családi körülmények ezt most szűkségessé teszik, és nincs ezzel semmi problémám.
2009. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
en sokat nem tudok segiteni de biztos h van valaki aki kozel all a szivedhez es talan vele lehetnel..ha meg nem kapsz senkit csak fekudjel le 11 orakor vagy hamarabb es aludd at a szilvesztert...es masnap amikor felkelsz mar el is mult minden..
2009. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

úú.

Én is lefeküdnék, jó korán. Előtte bosszankodnék a tv műsörön, a részegeken, a petárdákon. és sürgősen beszereznék egy macskát. (ezt komolyan mondom! persze, csak ha szereted, nehogy később gond legyen. vagy bármi más állatot, rengeteg szeretetet képesek adni!)

Nincs családod, vagy barátnőd?

2009. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én általában ugyanúgy fekszem szilveszterkor is,de ha gondolod visszajövünk ide és beszélgetünk


Amidala

2009. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Érdekes dolog a magány az biztos. Nem te hanem az emberek egyre magányosabbak hidd el nekem. Pont ezért keresik már már kényszeredetten groteszk módon egymás társaságát. Én eddig mindig buliba baráti társaságba töltöttem a szilvesztert de utálom ezt a kötelező bulizni, éjfélkor koccintani, utána meg durrogtatni dolgot. Most is hívtak bár érdekes módon 5 hely helyett csak egyre ennyire mennek szét a kapcsolatok. Mert akikkel együtt is voltam már egymással ők sem tartják a kapcsolatot. Azok hívnak akik gyerek korom óta barátok a már ilyenkor kialakuló kapcsolatok hááááát. De én sem megyek sehova. 30 vagyok. Diszkót én sem ajánlom elképzelésem sincs az ember bemenne oda tök egyedül vajon mit csinálna? Elkezdene egyedül táncolni vagy inni nem egy jó dolog. Még a nőket gondolom hamarább megkörnyékeznék mint minket férfiakat de őket általában meg csak megd..ni akarják ilyen helyen. Egy nagyon izgi könyv a legjobb ötlet szerintem.
2009. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok,te hol vagy?Dumcsizunk?
2009. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Itt vagyok én is válaszolok beszélgethetünk ha gondolod előző voltam.
2009. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!