Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem soha sehova nem akar...

A férjem soha sehova nem akar menni. Ma is itthon vagyunk.1. szilveszter. Én eddig mindig buliztam. Nyaralás sem érdekli. Szerintetek fenntartható igy egy házasság? Amugy jól megvagyunk

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem hagyd el, aszem már tetél fel kérdést akkor is mondták hogy hagyd el, de ha kell egy elltartó hát maradj vele és szendvedj. A helyedben keresnék melót és hagynám a vén embert a francba.
2010. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már házasok vagytok próbálj beletörődni, nézd mindennek a lehetséges legjobb oldalát. Ez jutott, ha jól vagytok becsüld meg ezt, ha elválsz sokkal rosszabb is lehet.
2010. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fenntartható, csak a temperamentumotok lehet más + te aktivabb vagy míg ő otthon ülő. Eddig ez nem derült ki? Biztosan feltűnt ez neked korábban is. Sztem próbálj kompromisszumot kötni: vagy elmegy veled, vagy egyedül mész, esetleg most otthon maradtok ha megígéri, h köv. újévkor elmegy veled, mindkét fének kell egy kicsit alkalmazkodni. Ha ő nem akar, attól még nem kell neked mindig hozzáidomulni
2010. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Nem tudom. Ha te ennyire bulizós vagy, a párod meg annyira otthonülős, hogy nem tudtok még egyszer-kétszer az évben egymás kedvére tenni, hogy azt lássátok, hogy a másik boldog és a másikat is ez tenné boldoggá...! Nem tudom, fenntartható-e a házasság. Mindkettőtöknek engedni kell egy kicsit, mert az nem megoldás, ha csak az egyikőtök tűr. De az sem, ha egyikőtök sem enged. A házasság nagy próba, mindenki megjárja a poklát is. Te döntöd el, hogy megéri-e kitartani és azok az indokok, amiket leírtál, elegek-e ahhoz, hogy ne tarts ki.

2010. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok belé csak ez nagyon rossz igy el fog mulni vajon a szerelem?
2010. dec. 31. 23:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek 23.12vel (én 23.11 vagyok) a szerelmen dolgozni is kell néha, lsd amit írtam: kompromisszumok.. Szóval szerintem beszéld meg vele hogy akkor jövőre vagy elmentek valahova, vagy egyedül mész, cserébe most te itthon maradtál vele
2010. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

25 55

most mikor mondtam neki hogy picit azért szar azt mondta hogy nem eröltettem nem gondolta hogy ez ilyen fontos nekem..és megígérte hogy szigetre megyünk. csak már olyan sokmindent megigert aztan mégse...nélküle nem mennék el mert házas nö már ne menjen a férje nélkül legalábbis emiatt nem érezném jol magam de igy sem jó

2010. dec. 31. 23:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de te az apát keresed bene nem vagy szerelmess csak még mindig azt hiszed majd mellete biztonságba leszel, de az a 40 éves vénség csak kölyköt akkar töled nem szerelmet nölj már fel.
2010. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
gondolod? mondjuk mindig a gyerekröl beszél..de nem lettem még terhes. viszont már hozzámentem örök hüséget esküdtem neki. jól megvagyunk csak ez nagyon rossz hogy ö soha sehova nem akar menni
2010. dec. 31. 23:27
 10/15 A kérdező kommentje:
ja és nem érzem magam biztonságban mellette ezt hogy érted?
2010. dec. 31. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!