Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem engedik hogy...

A szüleim nem engedik hogy évet ismételjek és valószínű hogy kidobnak az utcára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 17:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nincs senki akihez menni tudnék egy nyomorúságos életem volt eddig még csak barátnőm sem volt vagy egy barátom.
2014. máj. 26. 18:52
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj szépen a szüleiddel, hogy NAGYON-NAGYON megbántad hogy nem foglalkoztál a tanulással, de szeretnél tőlük még egy esélyt kérni, és bebizonyítani hogy el tudod végezni a középiskolát.
2014. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem megy nem fogják engedni köszi hogy próbáltok segíteni de inkább azt mondjátok meg hogy ti mihez kezdenétek így magatokkal az utcán menjek bele valami hülyeségbe vagy mi?????
2014. máj. 26. 18:58
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben NAGYON kapálóztam, hogy ne kerüljek az utcára, és végül meg is oldottam. Ha tényleg ide jutsz, akkor keress bentlakásos állást, közben pedig diákmunkát, és a jövő évtől próbálj meg kollégiumba kerülni.
2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Még most kérj a suliból iskolalátogatásit és már mehetsz is diákmunkára, éjjel nappalra egyaránt.
2014. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem is hasonlóval fenyegettek pont ilyen idős koromban, de szerencsére megmaradt csak a fenyegetés szintjén. Nagyon nehéz helyzet, igazából ilyenkor nem nagyon tudsz mit tenni, csak azt, hogy erős maradsz és amint lehet, elköltözöl otthonról és saját lábra állsz, mert ezt a légkört nem lehet sokáig kibírni.
2014. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bentlakásos iskola esetleg könnyíthet a helyzeten, próbálj meg ilyet keresni, aztán ha még diák vagy szerezhetsz valami délutáni diákmelót, nem fogsz belőle meggazdagodni, de arra elég hogy enni tudj
2014. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!