Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma kaptam infót arról, hogy...

Ma kaptam infót arról, hogy az apósom valószínű szexuálisan kavarog a 15 éves lányommal. Hogy működik ennek kiderítése?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nincs semmi olyan amiből ez otthon kiderülhetne . Hogy tudnám ezt ténylegesen bebizonyítani? Ki, Milyen büntetést kap? Kikészültem és nem tudom a lépéseket merre induljak.
2014. márc. 1. 07:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

kitül kaptál infót, mit jelent a "szexuálisan kavarog", stb?


Mellesleg ha a lány lemúlt 14 éves, azzal szexel, akivel akar, amennyiben beleegyezett.

2014. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén rákérdezel a lányodnál?

Biztosíts róla, hogy ő semmi rosszat nem tett, de erről beszélni kell.

2014. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Bővebben tudnál írni erről? Milyen infók alapján gondolod ezt? Apósod vér szerinti nagyapja a lányodnak? Lányod beleegyezésével kavarog? Mit jelent az, hogy kavarog?
2014. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Feltűnően sokat viszi ide oda, kérdezősködik utána minden barátnőjétől, megvesz neki mindent amit kér. Nem vér szerinti papája. Több embernek lett ez furcsa, nekem annyira nem tűnt fel, de zavart engem is hogy mindig jön kérdi hol a lányom meg ilyenek.
2014. márc. 1. 07:32
 5/22 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem a lányommal erről , de a párom is zavarónak ítéli. Igazából érzem hogy nem oké közöttük a dolog. Nem tudom hogy a beleegyezésével történnek e a dolgok.
2014. márc. 1. 07:34
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Amit írsz, az NEM SZEXUÀLiS akári, hanem egyszerüen csak foglalkozik a gyerekkel, szeretne jó pótpapája lenni.

Elég beteg vagy, ha az, hogy a gyereknek vesz ajándékokat, meg elviszi autóval, NEKED már "szwxuális kavargás"!!!!


Ha elkezdesz emiatt botrányt keverni, akkor a gyanusítgatással tönkreteszed az apósod, a lányod életét, megútáltatod magadat a lányoddal meg a férjeddel (Amikor kiderül, hogy nem igaza a dolog).

2014. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,hogy szeretne jó pótpapa lenni, DE , akkor a t0bbi unokát miért nem viszi magával, vagy ha a vér szerinti unoka fenn van náluk őt pl miért nem hozza haza.
2014. márc. 1. 07:51
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Az első unoka egy családban mindig kiváltságos helyen van. Ez amit te irsz, még messze van a molesztálástól. Az nem itt kezdődik. Ráadásul a gyerek az aki azonnal megváltozott viselkedést mutat, és nem pozitiv irányban.
2014. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tudom hogy a beleegyezésével történnek e a dolgok."

"Feltűnően sokat viszi ide oda"

Egy 15 éves lányt nem lehet csak úgy ide-oda vinni akarata ellenére.

"megvesz neki mindent amit kér"

Ha van köztük valami, akkor abban jócskán benne van a lányod, kényszerítés nélkül.

Beszélgess el a lányoddal, nem kisgyerek már.

2014. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindenképpen beszélek a lányommal! Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. márc. 1. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!