Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el a férjem...

Hogy viseljem el a férjem legjobb barátjának az élettársát?

Figyelt kérdés

Szeretném röviden és tömören megfogalmazni a dolgot, bár nehéz lesz. Férjemnek van egy barátja, aki összejött egy nővel. A barát, Zoli megkért, hogy barátkozzak az élettársával, mert nincsenek barátnői, magányos szegény. Első találkozáskor lejött, hogy a férjem bejön neki, vele beszélgetett főleg,szinte repkedett és vihogott, mint egy ostoba. Mikor próbáltam oldani kettőnk közti feszültséget, betoltam egy jó poént, csak annyit válaszolt: "Te hülye vagy!" A többiek persze nevettek. Szóltam a Zolinak, hogy ez nem fog menni, talán nem véletlenül nincsenek barátnői a csajnak. Erre mentegette, hogy zárkózott és nagyon FÉLTÉKENY típusú a csaj, adjak neki még egy esélyt. Második alkalommal is inkább a férjem társaságát kereste, velem alig beszélgetett. Mikor ők hívtak meg hozzájuk, nem mentünk el. (Férjemnek sem szimpatikus a csaj, ő is osztja a véleményemet, hogy buta nő). Pár nap múlva jött hozzánk Zoli, hogy összevesztek a csajjal, mert őt (Zolit) okolta, hogy mi nem akarunk velük barátkozni. Sajnáltam a Zolit, elhívtam egy kávéra a csajt. Dumáltunk. Valóban ostoba, elmesélte nekem, hogy ő el akar költözni a közös albérletükből, mert ő is szeretne szép házat, mint a miénk, ő sem akar járni dolgozni, ahogy én sem (gyesen vagyok), de Zoli nem tudja megadni neki a házat, és a kölcsöneik miatt (a csaj is hozott kölcsönt a kapcsolatba), meg az albi is drága nem akar gyereket se, és neki viszont KELL gyerek! Megtudtuk, hogy valóban elköltözött Zolitól, és érzelmi zsarolásba kezdett. Pár nap múlva visszaköltözött, mert Zoli belement a baba programba. Nem akartam beleavatkozni, de ecseteltem Zolinak, hogy a mi babánk közel egy éves, és sok pénzbe kerül. Elmeséltem neki mi mindent kell venni, mennyibe kerül a napi 5x-i étkezése (pedig főzök a babánknak), elmeséltem mennyi a pelenka, a ruhák, stb. Leesett az álla. Most újra meghívtak bennünket szórakozni, de visszautasítottam azzal, hogy nem tudom lepasszolni anyóshoz a babát, mert betegeskedik. Erre meghívatták magukat hozzánk. Kedvelem Zolit, de a nőtől feláll a hajam. Egyértelműen irigyel tőlem mindent, és ezt a tudtomra is hozza.

Mit tegyek? Viseljem el a férjem barátja miatt, vagy kérjem meg a férjem, hogy csak kettesben találkozzon Zolival??



2014. máj. 27. 12:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát, igen, pénzes pasit... De melyik pénzes pasi vállal be egy nőt gyerekkel és nagy kölcsönnel a nyakán? Olyat, akinek az összes vagyona egy táska ruha?
2014. máj. 27. 13:47
 12/15 anonim ***** válasza:

akkor pedig becsülje meg, hogy valakinek így is kell

mert nem sok pasi ugrik ilyen főnyeremény nőkre

2014. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Főleg az ilyenek vágynak nagyra, akarnak mindig többet, meg a másét. :))
2014. máj. 27. 14:00
 14/15 anonim ***** válasza:
magamat ismerve már rég leoltottam volna a csajt és tuti a orra előtt smároltam volna a férjemmel csak h bosszantsam :-)))
2014. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos sok pasinak az ilyenek jonnek be...:(( Helyesbitek: a legtobbnek. Nem tudom miert de szeretnek szenvedni....

az ilyen tetu tepedekeket mint a csaj koncentracios taborba kuldenem, es ha nem tetszene a feje, mehetne a gazkamraba!

2014. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!