Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy legyen...

Mit tegyek? Hogy legyen minden olyan mint régen? Már nem érdemes tenni semmit a házasságomért? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok 8éve élek tartós kapcsolatban. Szóval a párom 3éve már a férjem. Mivel 16 éves korom óta vagyunk együtt ő az első igazi kapcsolatom. Van egy 2 éves gyermekem. A problémám, hogy az elmúlt 1-2 évben egyáltalán nem érzem nőnek magam a férjem mellett. Mondtam neki, hogy szerintem nagy problémák vannak a házasságunkban. Nemi életünk szinte alig van, csók, ölelés, simogatás szinte soha. A férjem 34éves. Azt mondja, hogy szeret, becézget meg próbál kedveskedni, de nem érzem azt amit régen. Szerintem nincs senkije, mert ha nem velünk van akkor dolgozik vagy a barátokkal van. Nem tudom hogy ez e a normális vagy velem van a probléma, de már említettem hogy váljunk el, de nem vesz komolyan. Nevet rajtam, meg azt mondja hogy szeret. Már többször előjött álmomban egy másik férfi akivel még 2 szót sem beszéltem, de úgy érzem hogy talán vonzódom hozzá. Elsősorban nem a házasságomnak akarok véget vetni hanem megoldást keresni. Fiatal vagy és 'szeretem' a férjemet. Mit tegyek? Hogy legyen minden olyan mint régen? Már nem érdemes tenni semmit a házasságomért? Mi a megoldás??
2014. jún. 2. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Így jár, aki túl korán házasodik.
2014. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem TE magad sem tudod, hogy mit akarsz! Egyik helyen azt írod, hogy szereted a férjedet, máshol meg épp az ellenkezőjéről győzködsz bennünket. Így itt sem fogsz értelmes választ kapni.
2014. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha akarsz tenni a házasságodért, akkor változtass magadon! Ahogy leírtad, a férjed olyan mont régen, szeret, csak TE KACSINTGATSZ más felé!
2014. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
"többször előjött álmomban egy másik férfi" Ezért most valami hibát akarsz velünk kerestetni a férjedben!
2014. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért van idézőjelben, hogy szereted?

Mással akarod kimondatni, hogy hagyd el?

Légy őszinte magadhoz, csak te tudhatod, mire van szükséged. Szedd össze a gondolataid, akár írd össze, mi az, ami nem jó az életedben. Írd mellé, milyen megoldást tudsz elképzelni, akár többet is, minden sor mellé.Végül szakítsatok időt és üljetek le, beszéljétek át pontról pontra. Az pedig, hogy a párod komolyan vegyen a te dolgod. Mondd meg, hogy egy súlyos dologról kell beszélnetek, aminek rossz vége lehet, ha nem nyitott megoldani azt. Az pedig, hogy mitől vagy nő, nem a társad határozza meg, de ez egy másik okfejtés témája. Magadért is tehetsz, hogy nőiesebbnek érezd magad, ez is lehet egy plusz sor a listán, csak ebben a párod vajmi keveset tud segíteni. Öngerjesztő dolog. N30

2014. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja, hogy szeret, becézget meg próbál kedveskedni, de nem érzem azt amit régen."


Persze, hogy nem érezd. 8 éve vagytok együtt, 3 éve házasok. Mégis mit vártál? Hogy a rózsaszín köd nem múlik el sose? Mit gondolsz, hogy élnek a 20-30-40-50 éve házasok? Jó esetben a léngoló szerelem átalakul megbecsülésasaé, mély szeretetté. Te lángolást várnál 8 év együttlét után is?

No, meg hozzámentél az első fiúdhoz 21 évesen, gyorsan gyereket is szültél, tehát szerintem itt az baj, hogy nem élted ki magad, hiányzik, hogy más férfival is legyél.

2014. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Te is tegyél azért, hogy nőnek érezdd magad!

Nem hagytad el magad a gyerek után?

1# lehet igaza van, a gyermekszerelmet (te az voltál) ilyen korán házasságra emelni nem mindig jó.

Nem lett monoton az életetek? Nem ugyanolyan minden minden nap?

2014. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Látod, érzed, hogy próbál kedveskedni? Te próbálkozol ilyesmivel? Kis meglepetések, kedvességek, akármi. Első körön ez sokat segíthetne.

Másrészt ha jól tippelek, most gyesen vagy? Nem lehet, hogy az otthonülést nem bírod?

2014. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Bence_ ***** válasza:
Ha a férjedre gondolsz miből érzed, hogy szeret? Ha..
2014. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem a szenvedélyt, érzékiséget hiányolod véletlenül? Milyen a szexuális életetek, azzal mennyire vagy illetve miben nem vagy megelégedve?
2014. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!