Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú válaszadó ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom sorban a kérdéseket az tűnt fel, hogy a válaszolók nagyobbik része nem segíteni akar a kérdezőnek, hanem nekiesik, kioktatja, beszól, stb. Érdemi, intelligens válasz kevés van, azt is lepontozzák. A válaszok aztán veszekedésbe torkollnak és a kérdés szét - offolásába.

Pár éve ez az oldal normális volt, most meg olyan, mintha csomó ember itt élné ki a frusztrációit. Miért?


2014. jún. 8. 14:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy csomó ember itt éli ki a frusztrációit. :)


Koncentrálj a számodra hasznos válaszokra, mást úgysem nagyon tehetünk.


Amúgy az utóbbi 2 hétben ez 5. ilyen jellegű kérdés.

2014. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hónapok óta nem jártam itt, de ezek szerint másnak is feltűnt.
2014. jún. 8. 14:16
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Talan m itt nem kell felvallalniuk a nevuket....az arcukat es igy sokkal egyszerubb osztani az eszt. Lehet h a valo eletben meg se mernek nyikkani :-D
2014. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

A kerdesek is eleg furak.

Mit lehet javasolni, hogy lehet segiteni pl. egy nonek aki megcsalta a ferjet, perszze reszegen. Utana meg odair plusz ket okot, hogy miert is.

Nekem az a furcsa, hogy ket oraja mennek a valaszok, es kerdezo meg akkor egesziti ki a kerdest, amit ha az eredeti kerdessel leirt volna, akkor egesz mas, hasznos valaszokat kapott volna.

2014. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk ez a kategória még így is fényévekkel kulturáltabb mint a...

szerelem/szex, ahol már a kérdések több mint fele is csak trollkodás


vallás, ahol állandóan egymást marják a különböző vallást gyakorlók.


politika, ahol már csak sima "a" betűért is megy a pontozás és belemagyarázzák, hogy szélső jobbos vagy épp baloldali vagy.


Én arról nem tudok nyilatkozni, hogy régen milyen volt, mert én sem régóta használom aktívan ezt az oldalt.

2014. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
Mert sok a hülye kérdés. Hülye kérdésre meg csak hülye választ lehet adni. Ha a kérdés értelmes a válasz is értelmes lesz.
2014. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%

meg mi is azért járunk ide,hogy szórakozzunk,és nem pedig melózzunk,

-a franc se akarja itt megoldani a más elb.ott életét,de jót röhögni ,azt szeretünk

2014. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Én kb 6 éve regisztráltam, sokkal normálisabb volt.

Azt, hogy valaki miért csak utólag egészíti ki a kérdését, nem tudom, de magamból kiindulva lehet, hogy csak kiírta, aztán ment keverni a rántást, rendezni a gyerekeket, nem is gondolta, hogy félreértik. Persze vannak hülye kérdések, de a válaszolók hangneme gyakran kiábrándító, ahogy ok nélkül neki esnek valakinek.

2014. jún. 8. 14:26
 9/33 A kérdező kommentje:
7-es, pont erről beszéltem, az ilyenekről. Szánalmas, hogy valaki ezen a szinten van, hogy ez neki a szórakozás.
2014. jún. 8. 14:28
 10/33 anonim válasza:
71%
Ez van,sok az unatkozó idióta.Akiknek leginkább saját magukkal van bajuk,ezt nem képesek tudomásul venni és inkább itt név és arc nélkül trollkodnak!De nem csak ebben a ketegóriában vannak.
2014. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!