Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen emberekre mondtad már...

Milyen emberekre mondtad már pl a gyerekednek/testvérednek/stb hogy NE barátkozzon vele?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Én a páromnak mondtam ilyet!

Lehet hogy e miatt rossznak gondoltok de én csak az ő érdekében mondtam!

És persze olyan emberekre mondtam aki már azóta börtönben van szóval akkor mien emberre mondhatam egy csaló bűnbandára!És persze már valószinű ő is megértette mert nem barátkozik olyanokkal

2010. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
akikről rossz a véleményem és nem tartom jónak ha velük van
2010. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

szintén páromnak,olyan emberekre,akiket barátjának hitt,de tulajdonképpen csak rossz hatással voltak rá

ezt ő is belátta

2010. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is páromat világosítottam fel, hogy akiket eddig a barátjának hitt azok igazából nem is azok. Ha bulizni kellett jó volt a párom, mert ő nem iszik és fuvarozhatta őket. Ha neki kellett valami egyik sem ért rá. Mint pl az építkezésünknél kiderült, segítség kellett volna, de nem értek rá, majd a házavató bulit már erőltették. Nah ekkor mondtam, hogy sajnos nem lesz házavató, mert nem érünk rá. De a mai napig csak akkor hívják mikor buli van és messzebb, de a párom magától mondja nekik, hogy nem ér rá.
2010. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem mondanék ilyet senkinek, nem szeretem a főokost játszani, mindenkinek van annyi esze,hogy el tudja dönteni, mit szeretne. Ha csalódik is a későbbiekben, tanulni tud belőle.
2010. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Még nem mondtam ilyet senkinek, de nem feltétlenül értek egyet az előző válaszolóval.

Azt pl biztosan nem hagynám szó nélkül, ha a kisgyerekem szektatagokkal vagy drogosokkal barátkozna...

2010. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
11.20: majdnem teljesen ugyanez nálunk a helyzet! én nem mondtam neki, hogy ne barátkozzon velük, magától kezdett el távolodni tölük, igy mostmár én is nyugodtan mondom, hogy nem szerttem öket.
2010. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
A gyerekemet majd úgy nevelem, hogy magától is el tudja dönteni, ki milyen ember, a testvéremnek meg nem vagyok a nevelője, nem az én dolgom nevelni.
2010. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Többször is bűnbe estem.

Páromnak, az olyanokra, akik úgy éreztem, kihasználják.

Falra hányt borsó.

Gyerekeimnek, az olyan gyerekekre, akik verekszenek, akik elveszik a holmijukat, aztán nem adják vissza, ilyesmi.

Utóbb átértékeltem a dolgot, inkább nem szólnék, tapasztaljanak,de számnak nem nagyon tudok parancsolni. sajna.

2010. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyanokról akik rosszba vitték volna tesómat, akikben jobb lett volna ha nem bízik stb.
2010. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!