Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám miért nem gondol soha a...

Rám miért nem gondol soha a testvérem, ha a család többé részére mindig gondol?

Figyelt kérdés

Tesóm már nem velünk lakik, így havonta-vagy 2 havonta jár haza, ez valahogy úgy zajlik,hogy ilyenkor olyan mintha karácsony lenne, mindenkinek vásárol mindent,(mert elég jól keres) viszont ebből mindig csak én maradok ki teljesen... Még egyik alkalommal sem kaptam egy tábla csokit sem. Szóval nem hálátlan vagyok,hogy keveset, hanem én egyátalán semmit nem kapok.

Miközben anyukámnak és másik tesómnak is mindig hoz haza nem kis értékben ajándékokat.

Anyunak ruhákat, kávékat, vagy akármi háztatási gépet neki.

Tesómnak számítógépes játékokat, telefont, neki is szokott ruhákat is.(márkás ruhákat)

Ilyenkor köztük mindig megy ez a jajj de örülnek, meg jajj de boldogok, hogy gondolt rájuk, viszont ők sem veszik észre (végilüs nagy lány vagyok már, gondolom nem azzal foglalkoznak,hogy nekem ez hogy eshet), hogy rám soha nem gondol,vagy direkt, vagy elfelejti, hogy van egy huga is...

17/L


2014. jún. 10. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez elég fura.

Kérdezz rá tesódtól vagy anyudtól.

2014. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tesód édestestvéred?És a másik tesód?


Ez annyira furcsán hangzik, hogy neked egy táblacsokit sem hoz :(

A szüleidnek sem tűnik fel, hogy neked nem hoz semmit? Próbálj velük beszélni.Szerintem egyáltalán nem önzőség, ha rákérdezel.

2014. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát erre mi sajnos nem tudunk válaszolni, tőle kell megkérdezned.
2014. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy az lenne a legjobb ha megkérdezném,de nem tudom :s. Ez olyan,mintha nekem nem lennének meg a dolgaim, hogy még más után is vágyakozom. Szóval megtudom venni,és megkapom amit szeretnék normális keretek közt anyutól, és ha rákérdeznék, hogy tesóm rám miért nem gondol soha? Lehet furának tartaná, hogy nekem semmi nem elég.

De másik tesóm pl: Már dolgozik, ő is megtud venni magának saját fizetésből bármit, többet természetesen mint amennyit én kapok még ilyen korban, ő mégis kap pluszba tesómtól is.

Nem vérszerinti tesóm (akitől nem kapok semmit).

A másik viszont igen, de őt úgy szereti mintha az lenne, csak velem tesz kivételt..:|.

2014. jún. 10. 11:41
 5/7 A kérdező kommentje:

Ilyenkor csak az zavar,hogy megy az ajándékozgatás 'feeling' , viszont engem ebből mindig kihagynak... Pedig én osztálykiránduláskor is mindig hoztam neki is,mint mindenkinek, születésnapjakor, névnapjakor felköszöntöttem. Ő eg sms-t nem írt névnapomkor is, és születésnapomkor is max facen majd dob egy üzenetet,mert azt épp kijelzi, szóval nehéz nem észrevenni...

Nem tudom,de én még így bután is érzem magam, olyan mintha karácsonykor mindenki ajándékozgatna, te meg ülnél a sötét szobába egyedül, mert rád nem kíváncsiak... Ugyanakkor ez abból is érezhető,hogy már 4-5 alkalommal megtörtént, és anyu még soha nem említette meg sem neki, sem nekem, hogy szerinte így nem illene... Ha ők kapnak mondjuk 10-15 ezer forint értékbe fejenként valami szerinte "apróságot" egy csokit én is megilletnék, csak úgy nagyjából a látszat kedvéért is, hogy egy család vagyunk...:|.

2014. jún. 10. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk testvérek, relatív nagy korkülönbséggel. Én azért vettem csak a szüleimnek ajándékokat (konkrétan felruháztam őket, szemüveget csináltattam, lakásba ha kellett új vmi -bojler, mosogatógép, akármi - azt megvettem), mert úgy gondoltam, h a húgomnak meg tudják így venni, amire szüksége van. Aztán elvárták volna, h a testvéremről is én gondoskodjam egyedülálló anyaként (ők ketten kerestek, nem élünk együtt). Ott fejeztem be. Nem lehet, h nálatok is vmi ilyesmi van?
2014. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
A helyedbe legközelebb vennénk neki vmi kis apróságot csokit v vmit,hátha észreveszi magát
2014. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!