Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom felajánlani felesleg...

Hol tudom felajánlani feleslegessé vált viseltes babakocsinkat rászoruló család részére?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el a védőnődhöz, ő biztos tudja, kinek lenne rá nagy szüksége :)
2013. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megkérdem majd őt is,köszi,h.eszembe juttattad, csak sztem a környékünkön inkább olyan C-seknek tudná adni,akiknél a legtöbb pénz cigire és piára megy el,a gyerek meg nő,mint a gomba...
2013. szept. 18. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

hívj fel pár anyaotthont, biztos jó szívvel fogadják az adományod :) ilyen helyen hajléktalanok, meg otthonról kirakott anyák vannak, nekik nagy szükségük lehet rá!

[link]

2013. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ha esetleg kissebb fajta babakocsi akkor én nagyon szívesen elfogadnám. Busszal sokat fogok utazni a novemberben születendö babâmmal.olyan kocsi kellene amit könnyen gyorsan össze tudnêk csukni :(
2013. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

most volt itt egy kismama akinek kellenének használt cuccok, babakocsi, babahordó, stb. ha kell az elérhetősége írj privit.

2013. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebook! Ingyen adom csopi, Ingyen minden stb....rengeteg van!! Tele rászorulokkal!
2013. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem kicsi,de nem is egy bergon. buszozni nem lenne egyszerű vele. egy régi tipusú pierre cardine, kék-vaj színű. a kupolája fakult,meg ugye nem mai darab egy stokke hoz képest. néhány hét múlva szabadul fel. borsodban lakom,ha itt is érdekel valakit,írjon. sajnos a postát nem tudom állni.
2013. szept. 19. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!