Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennétek nyaralni a gyerekkel...

Mennétek nyaralni a gyerekkel és z anyukátokkal, ha a férjetek nem tudna menni?

Figyelt kérdés

Februárban lefoglaltuk a nyaralásunkat, kivettük a szabadságot. A férjem nemrég kapott egy jó állásajánlatot, amit el is fogadott. De most nem jöhet el szabadságra, csak majd a nyár végén. Akkor viszont én nem tudok menni.


Arra gondoltunk, hogy akkor elmegyünk anyukámmal és persze a lányunkkal. A férjem szerint jó ötlet.


Nektek mi erről a véleményetek? Nagyon furcsa?


2014. jún. 11. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
simán
2014. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy furcsa. Ez így jött ki. Nem kell túlkomplikálni. Attól neki sem lesz jobb a munkahelyén ha ti otthon főttők a lakásba hidd el.


Legalább a gyerek 2x is tud nyaralni. :P

2014. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

nem furcsa, de én biztos előbb hívnám el valamelyik barátnőmet, mert az anyámat nem bírnám elviselni 0-24-ben. de ha te jóban vagy vele, akkor inkább menj vele, mint hogy bukjátok a befizetett összeget.


egyébként meg lehet próbálni eladni is a nyaralást.

2014. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy mennék, így már kétszer is voltunk anyuval és a lányommal. Tökjó volt.
2014. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy mennék. A gyerekek nyara ne legyen elrontva.
2014. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
ha a párod beleegyezett akkor menjetek
2014. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképpen nem engedik el? Hozzánk jöttek már úgy többen is dolgozni nyár elején, hogy korábban lefoglalták az utat és engedjük el. Soha nem volt gond belőle.
2014. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, mert akinek a helyére megy az augusztustól megy el, és addig betanítja meg a felügyelete alatt kell dolgoznia.
2014. jún. 11. 10:28
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

most ezt nem értem miért kellett lepontozni azt, hogy én nem mennék az anyámmal. ha folyton lepontoztok mindenkit a nem egyező véleményért (mellesleg én is azt írtam, hogy menjen) egy idő után senki nem fog hozzászólni semmihez.

aki lepontozott menjen el az anyámmal nyaralni 1 hétre és majd megérti miről beszéltem!

2014. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ha a férjet sem zavarja. Kislány is biztos várja már. Ez most így alakult, nem direkt, de azért ne mondja nár ke mindenki.
2014. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!