Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnál, ha a párod rád...

Kiakadnál, ha a párod rád hagyná a gyerekét, mert ő inkább focizik, minthogy a gyerekkel legyen?

Figyelt kérdés

Apás hétvége volt, elhozta a kisfiát. Valami apróságon összevesztek, párom telefonált valakinek, majd elrohant.

Ez volt negyed 2 körül. 6kor felhívtam, hogy este 7re haza kéne érnie a fiának, mert az anyja morcos lesz. Ja, hát ő most nem tud hazajönni, oldjam meg.

Hazavittem a gyereket, párom fél 8kor hazaért, lezuhanyzott majd ment dolgozni...(éjszakás)

Annyit mondott, hogy focizni volt a haverjaival (tettek fel a netre fényképeket, úgyhogy tényleg ott volt), és ezért nem tudott a fiával lenni. Ezen én kiakadtam,erre ő rám förmedt, hogy neki is jár a kikapcsolódás!

Az persze eszébe sem jutott, hogy a kisfiú mennyit sírt miatta, mert úgy érzi az apja nem szereti.


2014. márc. 16. 21:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én a "gonosz mostoha" vagyok :)
2014. márc. 16. 21:30
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt kiakadnák, másrészt eszembe sem jutna gyereket szülni egy olyan embernek, aki még maga is gyerek!
2014. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem az ő gyereke hanem a párjáé -.-"
2014. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen, értettem :-) És a kérdezőnek írtam, hogy az ő helyében nem szülnék...
2014. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Persze, neki is jár a kikapcsolódás.

Csak azt nem értem, hogy a 14 napból miért pont azon a kettőn kell kikapcsolódnia, amikor a gyerekével lehetne.

Másrészt, neki az nem kikapcsolódás ha a gyerekével van? Úgy jön le nekem, mintha az neki teher lenne. Akkor inkább el se hozza! De ha már elhozza, akkor ne pattintsa le! Apár hétvége ez, nem "gonosz mostohás" hétvége. (Bocsi, téged idéztelek :))


Nagyon gondold meg, hogy kell-e neked egy ilyen társ! Sokat elárul a jelleméről és a felelősségtudatáról, lelkiismeretéről ez az sztori!

2014. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta egy ismerősünk, hogy a párom örülhetne, hogy a gyerkőc jól kjön velem. Persze, ez jó dolog, de én mégsem pótolhatom az apját.


Az a szomorú, hogy már többször előfordult, hogy a gyereket pl. nem akarta elvinni játszótérre, vagy csak úgy mozogni vele. Könnyebb, ha a szobájában játszik vagy mesét néz.

2014. márc. 16. 21:41
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
minek vagy vele, gyereket csinálni van ész de mikor a kölyökkel kellene lenni elhúz focizni komoly megfontolt ember
2014. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én ezután biztos nem maradnék együtt egy ilyen emberrel. Szegény gyerek, ilyen apa jutott neki.
2014. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
jár neki egy kis kikapcsolódás, szabadság.
2014. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson egy ilyennek gyereket szülni.

A láthatás az apának jár, ha kötelessége elhozni a gyereket, de ha elhozza, akkor ne másra lőcsölje rá, hanem foglalkozzon vele.

2014. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!