Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet fél napra az apjára...

Jó ötlet fél napra az apjára bízni egy négy hónapos babát?

Figyelt kérdés

Anyósommal vásárolni mennénk ma, de én nem tudom, hogy jó ötlet d a kicsit az apjára hagyni mivel még sosem gondozta, csak néha fogja a kezében.

Ti mit tennétek?


2014. jún. 13. 07:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt sem tudja, mit kell vele csinálni és hogyan akkor nem jó ötlet. Alapból viszont az a baj, hogy ezeket nem tudja.
2014. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta,hogy elvállalja?Ha igen,no problem! Sose tudhatod,hogy amúgy mit sajátított el 4 hónap alatt.

Viszont többet kéne hagyni,hogy segítsen a baba körül!

Nálunk apa fürdetett este amíg picik voltak,aztán később öltöztette őket és nem riad vissza a motyós pelustól sem és simán rábíztam volna már újszülöttként is.

Feltalálják magukat károsodás nélkül,bár valószínűleg nem úgy ahogy mi csináljuk! :D

2014. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ő nem is akar segíteni, azt mondja, hogy az én dolgom. Mondta, hogy menjek nyugodtan, majd ellesznek valahogy.
2014. jún. 13. 07:32
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy minek vállal valaki ilyen emberrel gyereket????
2014. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Minek az ilyennek gyerek? Föl kéne homályosítani aput, hogy ez marhára nem így működik!
2014. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt mondja megoldja, akkor megoldja ;)
2014. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%

Ha én valakivel gyereket vállalok, akkor azt együtt vállaljuk... Nem tidom elképzelni, hogy a férjem kevesebbet tudjon a gyeek ellátásáról, mint én..

Én simán ráhagynák a gyerek apjára..

De ilyen emberrel, aki szerit az én dolgom nem vállaltam volna gyereket,,


Nekem ez elfoghatat,an..


Ha meghalok, akkor ki fogja ellatni?

Vagy ha sak kiesek a sorból..

Plusz nekemis van a gyereken felipül életem, tehát az apa ugyanannyra legyen szülője a ygerekemnek, mibt én

2014. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

Megoldja valahogy? Hát, ez érdekes! Mégis, hogyan képzeli a "valahogy"-ant?

Tudja milyen időközönként kell etetni? Hogy van az alvási ritmusa? Egyáltalán, melyik a pelenka eleje??

Így nem hagynám ott. Minek kínozni a gyereket, ha apuka a négy hónap alatt eddig nem tartotta fontosnak, hogy megtanulja a gondozását, ne most kezdje el, amikor te nem vagy otthon.

Én végig azon agyalnék, hogy éhesen sír a baba, apuka meg bevágta a kiságyba, és ott üvölt.

A csecsemő nem játékszer, amivel játszunk, ha kedvünk van, ha meguntuk, lerakjuk.

2014. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
Mit tennek? Osszepakolnam a holmink es elhagynam. Ez nagyon durva hozzaallas, es szornyu, hogy egyaltalan felmerul,hogy fel napot kepes-e ra vigyazni.
2014. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan bízd rá.Annyit azért látott tőled a 4hónap alatt ,hogy elboldoguljon vele.Nem fogyatékos,csak tudta te ellátod a babát.Addig is ki kapcsolodsz.Ő meg had szokja a dolgokat:)))nem lesz semmi baj.
2014. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!