Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne Josera High Energy-vel etetni egy 16 hónapos labradort? (KÉP)

Figyelt kérdés

Azért gondolkodom ezen a magas energiatartalmú tápon, mert a kutyám nem akarja megenni a mostani tápadagját (Josera lamb and rice, 280g ), mindig otthagyja a felét. A high energy-ből kb 200g elég lenne neki, szerintem azt megenné mind. Egyébként napi 2 órás séta van, 1 óra pórázon a városban, 1 óra szabad futkározás) Azért merült fel bennem a kérdés, mert kicsit soványnak tartom.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. máj. 14. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom jó ötletnek. Azt a tápot azoknak ajánlják, akik intenzíven sportolnak, versenyeznek a kutyájukkal, te pedig ennek a közelében sem vagy. Ha váltani szeretnél, inkább a festiválra válts. Az válogatós kutyáknak is jó, illetve nagy mozgásigényűeknek is. A másiktól csak elhízna, az meg ugye nem cél, főleg, hogy a labik amúgy is hajlamosak rá.

Én is festivállal etetek, és nekünk is kb. annyi mozgás van egy nap, mint a tiednek.

2014. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Egyébként nem sovány a kutyád. Pont jó. Így kellene kinéznie minden labinak, nem úgy, mint egy nagy darab tégla, se horpasz, se semmi. Szélesedni meg még úgyis fog, még csak 16 hónapos.

2014. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felét eszi, akkor annyi kell neki. A zsákra írt adag csak irányadó. Sőt, általában a plafon. Tudod....hamarabb fogy, jöhet a következő zsák megvétele :))
2014. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó így a kutya, ne akard hízlalni. Ahogy mondták, majd még izmosodni fog. Esetleg adj neki húst is.
2014. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges. Az indokokat leírták előttem. A kutya jól néz ki. Egyébként hogyan eteted?
2014. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggel szokott kapni csirkefarhátat/kacsanyakat/csirkemellcsontot, attól függ mi van itthon. Este pedig a tápot. Én el szoktam venni a tápot ha nem nyúl hozzá, de sokszor van az hogy a többiek megsajnálják és tesznek rá neki valami házi kosztot...úgyhogy valószínű ez a ludas. De tegnap nagy nehezen kiharcoltam hogy ne rakjanak a tápjára semmit (mert szintén nem akarta megenni). Másnap reggel már ette szárazon a tápot....sőt este az egészet befalta, pedig többet is adtam neki.
2014. máj. 16. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!