Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adják fel olyan gyorsan...

Miért adják fel olyan gyorsan a férfiak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam magam kéretni, de azért elvárom, hogy fontos legyek a másiknak, még az udvarlás, kapcsolat legelején is. Azt vettem észre, ha nem rágod a pasi szájába, hogy "AKAROD" őt..vagy épp nem mutatod meg, akkor szinte azonnal másfelé kacsint. Máskor pedig, ha egyértelműen kimutatod, hogy nem szeretnéd őt és hagyjon békén..egyszerűen nem száll le rólad... Fordított pszichológia?
2010. jan. 2. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Eddig rossz pasikkal kezdtel. Van pozitiv pelda is, ne csuggedj. Kevesebb mint volt, de azert akad.
2010. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom,minél jobban ragad a nő a pasira,annál jobban mellőzi.De ez szerintem nálunk nőknél is így van.Én sem bírtam soha ha egy srác nagyon tapadós volt.
2010. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mond te tényleg ennyire butácska vagy? eszem ágában sincs olyan lány után futni akiről nem tudom hogy bejövök-e. hogy miért?

lehet hogy nehéz elképzelni de a férfiak is emberek, nekik is van büszkeségük, a saját káromra meg nem fogom egyetlen egy lánynak sem építgetni az egóját!

2010. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, a férfiak is kapnak sok elutasítást, pofont a nőktől, és a sokadik ilyen pofon után százszor is meggondolja, hogy érdemes-e egy nő után „futni” heteken át.

Ha egy nőnek szimpatikus egy férfi, akkor tegyen lépéseket, jelzéseket, hogy fen tartsa a férfi érdeklődését, és ha szimpatikus neki, akkor ő is keresse vele a kapcsolatot, mert a férfi sem szereti ha egyoldalúvá válik az „udvarlás”.


Egy bizonyos kor felet, mondjuk harminc felet már nyugodtan be lehet vállalni egy összeköltözést, mert úgyis akkor derül ki, hogy tud-e a két ember együtt élni, vagy sem.

2010. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!