Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tagadjak a ferfiak azt,...

Miert tagadjak a ferfiak azt, hogy hutlenek voltak?

Figyelt kérdés

vegyuk peldanak, hogy van egy ferfi aki megcsalja a baratnojet, feleseget egy masikkal. csak szex van koztuk, egyajszakas kaland. az oke, hogyha nem jon ra a no arra, hogy megcsaltak akkor nyilvanvalo, hogy a ferfi nem fogja ezt elmondani, hisz fajdalmat okozna a 'szeretett nonek'.

de mi van akkor ha a no rajon, be tudja bizonyitani, 100 szazalek es a ferfi meg ekkor is tagadja :O

mire jo ez??? miert nem vallalja a felelosseget?

igy csak jobban megalazza a not

ferfiak is irjanak, mert nem ertelek titeket :O


2011. okt. 27. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a politikusok is tagadják, ha eltolnak valamit. Senki se szereti beismerni, hogy rosszat tett. Semmi misztikus nincs ebben.
2011. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Sztem az ilyen ember,egy gyáva féreg,férfinek nem nevezhető.nem vállalja fel a tettét,mikor már rég kiderült.nekem is volt egy esetem,szerelmi kapcsolatba kerültem egy nös emberrel,és a féreg még azt mondta otthon a nénikenek,h én másztam rá,ő nem akart semmit,ja,azért találkoztunk vagy 20szor...
2011. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanazért, amiért a nők.

(már ha egyáltalán van értelme ennek az általánosításnak)

2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 .:Laci:. ***** válasza:
81%
mért tagadják a nők azt, hogy hűtlenek voltak?
2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

oke ez is jo kerdes..miert tagadjak a nok hogy hutlenek voltak?

en nem voltam hutlen tehat nemtudom a valaszt, olyanok irjanak akik hutlenek voltak es tagadtak...es miert tagadtak...

30 l

2011. okt. 27. 17:55
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

" Sztem az ilyen ember,egy gyáva féreg,férfinek nem nevezhető.nem vállalja fel a tettét,mikor már rég kiderült.nekem is volt egy esetem,szerelmi kapcsolatba kerültem egy nös emberrel,és a féreg még azt mondta otthon a nénikenek,h én másztam rá,ő nem akart semmit,ja,azért találkoztunk vagy 20szor... "


Magadat minek nevezed?

2011. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

magamat minek nevezem? nem ertem a kerdest, en vagyok a megcsalt fel. lehet hulyenek, mert biztam benne!!!!

egyebkent mar szakitottunk es azota is tagadja. csak szeretnem tudni miert tesznek igy egyesek, miert tagadjak meg akkor is ha nyilvanvalo. nekik ez nem szegyen?

2011. okt. 27. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

itt nem az volt a kérdés,magamat semminek,mert könnyü a harmadikat hibaztatni,ahelyett h magunkba néznénk miért megy félre valaki.másik meg h azt mondta h válnak.


vki meg azert probalja tagadni a megcsalást,h mentse ami még menthető.

2011. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kollar1000 ***** válasza:
100%
Nállunk is ez a helyzet.Sajnos.Lebukott és tagadja!!Nincs rá válasz,,Eszt próbálom már egy hónapja kideríteni.
2011. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem valunk, nem vagyunk hazasok. szakitottam vele, es mar honapok ota probalja bebizonyitani hogy nincs igazam. sajnos fenykep es neten irt uzenet bizonyitja hogy igaz, valamint beszeltem a lannyal is. azt is tudom hogy a lany folytatni akarta, de a volt baratom nem. csak szex volt. de a volt baratom tagadja. igen magamba neztem, probaltam magam hibaztatni, de nem ertem mi az ami nem volt jo. ez azt hiszem nem az en hibam, meg is tudom vmilyuen szinten erteni a vadaszosztont a ferfiaknal. DE akkor miert tagadja?????

vegulis mar vege, mar honapok ota. szenvedtem mar eleget, nyugodtan bevallhatna, de o tagad!!!

2011. okt. 27. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!