Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apukák miért reagálják le...

Az apukák miért reagálják le durván, ha a lányuknak van barátjuk? Van olyan aki ilyen cipőben van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Na vajon miért? Mert féltik, nehéz elfogadni hogy felnőtt (főleg, ha még nem is)...
2014. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Apám egészen a vőlegényemig (24 évesen lett) nem tudta elfogadni, hogy ha barátom volt. Inkább nem ingereltem, nem vittem oda a barátaimat hozzá (szerencsére szüleim külön éltek). Amint komolyabb kapcsolat lett, tök normális, és szereti a férjem.
2014. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom. :D az enyémet pont hogy az zavarja hogy nincs pasim.
2014. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ez általánosítás. Apa egy rossz szót sem szólt a páromra, kezdettől szereti (jó, látta rajtam, hogy én milyen boldog vagyok vele és hogy megbízható, normális férfi), mikor összeköltöztünk, csak annyit mondott: nagyon vigyázz rá (azaz rám).


Szerintem az apák zömének a normális pasikkal nincs baja, csak a tökéletlenekkel, akik kihasznál(hat)ják a lányukat.

2014. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Egészséges ember örül neki, ha boldog a gyereke. Egyébként teljesen abszurd dolog az, ha egy férfi bele akar szólni egy nő szerelmi és szexuális életébe.
2014. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Amíg meg nem született a lányom én sem értettem. Most még csak egy éves,de már most úgy érzem, hogy senki se lesz elég jó neki, annyira csodálatos baba:) De majd erőt veszek magamon és tolerálni fogom a párját:), mert az én szüleim nem így tettek és megkeserítették nagyon a tini korom.
2014. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

6-os vagyok


Kérlek magyarázzátok el, mi rosszat mondtam?

2014. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!