Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha feleségete...

Ti mit tennétek, ha feleségeteket vagy barátnőtöket megműtenék és ilyen állapotba lenne otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) 4 hónapja élek együtt a párommal, és ma kiderült hogy lesz egy nagy hasi műtétem ami egy hét kórház lesz, de hazaerkezesem utan még 2 hétig drain csövek lesznek bennem , egyedül nem tudok majd emelni,pakolni sőt még fürödni sem. Legalábbis a doki ezt mondta. Nem hiszem hogy jó egy nővel friss heggel becsövezve együtt élni :( ti mit tennétek ha a párotok lenne ilyen helyzetben, segítenétek vagy lelépnétek? Anyuval beszéltem,ő azt mondta ez egy teszt lesz, ha nem segít jobb ha minél előbb elmegy..

Én 26 ő 32 éves


2014. jún. 24. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha a kapcsolatotok 3 hét ápolást nem bír ki, akkor az nem kapcsolat hanem ami a kinti budiban van nagyanyáméknál...


Eltátottam a számat ezen a kérdésen, ne haragudj...

2014. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Szomorú, hogy hónapok óta együtt élsz egy olyan emberrel, akivel kapcsolatban ilyen szintű kétségeid vannak.
2014. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ilyen idétlen kérdés eszembe sem jutott soha, pedig együtt élünk már lassan 14 éve. Még a kapcsolatunk elején amikor alig jártunk 2-3 hetet komoly műtétem volt. Hónapokig ápolt. Vagy amikor 1 év együtt járás után neki lett stressz miatt impotencia zavara, végig ott voltam mellette, és senkinek eszébe sem jutott, hogyha beteg le kell lépni.

Ha nálatok ez előjött mint probléma, akkor tényleg kár a kapcsolatot folytatni.

2014. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha lelép, tegye. De akkor jó gyorsan! 2 hét nem a világ. Képzeled el, ha erre a műtét mondjuk 30 év múlva kerülne sor? Sokkal fájóbb lenne az elválás.
2014. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Előzőek jól leírták ... Csak annyit kérdeznék hogy mi az ok ami miatt ilyen kétségeid vannak? Nem érzed hogy szeret, nincs elég önbizalmad vagy pedig túlzottan félsz valaki elvesztésétől rossz élmények miatt (a múltból)?
2014. jún. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, te mit tennél, ha a párodat műtenék? Ugyenezt várd el tőle is. Én ápolnám a férjemet, még ha örökre lerokkanna vagy bármi, természetesen akkor is, a házasság pont nem arról szól, hogy akkor lelépjünk.
2014. jún. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

" ti mit tennétek ha a párotok lenne ilyen helyzetben, segítenétek vagy lelépnétek? "


mi bajod van? akinek ez a gondolat megfordul a fejében, hogy a párja mellől, aki műtöttek lelép, arra nem sok jót tudok mondani!

2014. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem, hogy miért merült fel benned, hogy ezért lelépne. Nekem pár hónappal a megismerkedésünk után autóbalesetem volt. Műtét, kórház, sebek. Leutazott hozzám a párom ( azóta már majdnem 4 éve a férjem) 160 km-ről, velem volt minden nap a kórházban, sajnos utána vissza kellett mennie az egyetem miatt, de ahogy lehetett mentem én is. Hetekig naponta nyomta belém a véralvadásgátló injekciókat. Ja és ő akkor 23 éves volt, nem 32.
2014. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Mi alig fél éve voltunk együtt,ebből alig 1 hónapja éltünk együtt,amikor kiderült,páromat műteni kell.

eszembe sem jutott nem mellette lenni,egy hét kórház alatt reggel reggelit vittem,délben az ebédszünetemben ebédet,délutántól vele voltam,segítettem fürödni,stb.

Amikortól hazaengedték,akkortól táppénzen voltam kéthétig,mert nem tudott egyedül a wc-ig elmenni sem,és igen,fél éves kapcsolatban volt hogy szaros lepedőt,ágyat mostam,mert a gyógyszerek mellékhatása hasmenés is volt,és nem sikerült kiérni a wc-re.

Nem ábrándultam ki.

Felnőtt embernek eszébe nem jut ilyen helyzetben,hogy ne legyen a párja támasza.

2014. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

én kitartanék mellette, akár 1 nap együtt járás után is (nem összeköltözés, a kapcsolat legelső fázisáról beszélek), a következő okból:


ha a párod melletted marad inkább elmélyíti a kapcsolatot és kölcsönös bizalmat ébreszt mindkettőtökben, biztosabb lesz a kapcsolat mert nem csak a "szeretlek", "veled akarom leélni az életem" szövegek hangzanak el, hanem ezt érezteti veled, és érezteti saját magával és biztosabb lesz magában, hogy tényleg rád van szüksége ha eddig bizonytalan is volt! és igen ez egy teszt...de ha mind2 sikeresen teljesítitek akkor sokkal nagyobb boldogságban lehet részetek mint a "legszebb" szerelmes párnak akit eltudtok képzelni!

2014. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!