Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim eltiltanak tőle?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szimpatikus fiú, elég sűrűn találkozunk mostanában. Nekem nagyon tetszik, kezdek belezúgni totál, de anyum azt mondta hogy össze ne merjek vele jönni, mert tudja hogy korábban (egy jó 5-6 éve) milyen volt és miket csinált. Ha mégis összejönnénk szerintetek elmondjam a szüleimnek és oktassanak ki,tiltsanak el vagy pedig maradjon egy darabig titok (ami szinte lehetetlen) ?

2014. júl. 3. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Hány éves a srác? Valamint mik azok a "tettek" amiket csinált?
2014. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
szép, hogy anyud egy esélyt sem ad a srácnak. Ez azért sz.r, mert hazudni fogsz.
2014. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az anya hozzáállásával nem értek egyet.Nekem is kamasz lányom van úgyhogy én ez esetben,ha tudom,h gáz a srác nem eltiltom,de elmondok mindent,amit tudok,látok és csak annyit mondok,:

-Ha akarsz gyere össze vele,de nagyon legyél résen,és nehogy befűzzön hamar,mert az ilyen csak röhög rajtad,h behülyített.

Eddig hatásos volt.

2014. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én 17 éves vagyok, a fiú 22.

Ellopott egyszer valamit, és nevelőotthonban nőtt fel..


Mondtam anyumnak, hogy megváltozhat, meg azért találkozgatok vele, hogy jobban megismerjem, meg meséljen ezt-azt. Szóval én sem értek egyet anyukámmal :/

2014. júl. 4. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Meséljen ezt-azt....Hogy kell lopni? Mert nem egy csokit csent el, ha intézetbe került. Milyen az élet az intézetben? Valóban szép, áldott évek lehettek ;) Szerintem kicsit várj, és hamarosan börtönből szabadult pasikat is felszedhetsz! (Remélem, érzed a gúnyt...)


Azért anyukádat is megkérdezném, hogy hogyan sikerült ennyire "jól" a nevelésed?

2014. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A szüleid helyében megteremteném a lehetőséget, hogy megismerjem.


Pontosan azért, hogy ne veszítselek el, mert most még szerelmes vagy ,nem látsz az orrodnál tovább.


Megjegyzem, ezzel a a nálad idősebbek is így vannak, sőt, akár 40-50-60-évesek is, amikor szerelmesek.


Leszáll a köd, és nem látnak az orruknál tovább.


Tehát: meg akarnám ismerni, minél több családi programba bevonni, hogy minél mélyíebben megismerjem, minél több élethelyzetben derüljön ki, hogy milyen ember.


Ha a börtönbüntetést egy egyetlen egyszer megtévedt emberre rótták ki, akkor az is kiderül.

Ha gerinctelen, bűnöző, szélhámos forma, akkor az is.


Ha ezt a szüleid képesek felvállalni, akkor végül annak hinnék, amit levontak ebből az ismerkedésből.


Az ő értékítéletüknek hinnék.

2014. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 te meg nagyon humorosra sikerültél-.-


#6 köszi az ötletet:)

2014. júl. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!