Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szigoruak a szüleim, nem...

Szigoruak a szüleim, nem engednek a barátomhoz el, és 17 éves vagyok. Miket mondjak kifogásnak?

Figyelt kérdés
Van pár ötletetek?? amig nem fogadják el x időig,nem beszélek velük erről a témáról,miket mondjak hova megyek??
2014. jún. 27. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hazudni akarsz? Azzal csak a bizalmukat veszted el...
2014. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valami oka annak, hogy nem engednek el. Vagy benned nem bíznak meg, vagy a fiúban. Vagy szimplán nem szimpatikus nekik.

A hazugság soha nem vezet jóra.

2014. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fényember ***** válasza:
44%
óóó én ebben nagyon profi vagyok :D (ne ítéljetek el..ha nem hazudnék nekik néha akkor ki se tehetném otthonról a lábam....pedig nagyon megbízható vagyok/lennék ha hagynák)...a legjobb ha valami nagyon jó barátnődnél alszol (akit ismernek/voltál már náluk(esetleg ő is nálatok) szóval a szüleid tudják hogy megbízható)..a barátnőddel lebeszéled hogy "ott alszol" és esetleg máskor majd tud falazni..akkor mehetsz a barátodhoz csak vigyázz be ne csússzon valami gikszer...ez eléggé veszélyes lehet pl.: valami gond történik otthon és haza akarnak vinni kínos ha éppen tudják hol lakik a barátnőd és oda mennek érted meg hasonlók. :)...NE ítéljetek el meg oktassatok ki hogy milyen csúnya dolog is ez..tudom higgyétek el milyen dolog ez..de én csak válaszoltam a kérdezőnek :)...ha bármi kérdésed van e felől nyugodtan írj privit ;)
2014. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ó, igen, csak úgy árad belőled a megbíhatóság.
2014. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Talán,nem vagy megbízható,és nagyon gyerekes vagy ne csodálkozz ha nem engednek el.
2014. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Na látod, EZÉRT nem engednek el, és jól is teszik, mert lazán a szemükbe hazudnál, tehát megbízhatatlan vagy, és aljas.
2014. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!