Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legnehezebb...

Mi volt életetek legnehezebb döntése? Végül mi segített a döntésben? Szerinted jól döntöttél?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
érdekelne, miért lettek lepontozva a válaszok...
2014. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi volt a legnehezebb, talán ez:

amikor szétmentek a szüleim választanom kellett apám és anyám között (17 éves voltam), 3 tesóm anyámmal ment, én maradtam csak apámmal...


mi segített a döntésben?

nem akartam, hogy egyedül maradjon, mert tudom milyen rossz egyedül lenni, pontosabban magányosnak lenni


jól döntöttem e?

miután ott maradtam apám mindig azt akarta azonnal menjek haza suliból, amire hazaértem vagy nem volt otthon vagy pont akkor indult és mindennap hajnali 1-2 között jött haza részegen akkor persze mindenbe belekötött, megkérdezte ettem e, ha nemet mondtam akkor a válasz ez volt: "miért nem ettél, mindig csak édességet zabálsz, nem fogok venni többé", ha igent mondtam akkor jött ez: "ne hazudj, tudom, hogy nem ettél semmi rendes kaját, csak megint édességet"...anyámék eltávolodtam tőlem, mert ami eddig a "mienk" volt az most a "tied" lett az ő szemükben és a "mienk" szó jelentése megváltozott...mondhatni mindent elvesztettem amiről azt hittem meg van még...teljesen elhidegültem a családomtól és ők is tőlem...hogy jól döntöttem e? erre nem tudok válaszolni...ezt a döntést, hogy ott maradtam életem 3. törésének tekintem...de nem csak rossz dolgokat hozott magával...szóval jól és rosszul egyszerre...nem érdekel a "mi lett volna ha" kérdés :) így döntöttem, van ami fájt miatta és van ami pozitív változást hozott...jelenleg úgy érzem semmim és senkim nincs, de nagyon sokat tanultam és készen állok arra, hogy a tapasztalataimat felhasználva megtaláljam azt akivel boldog lehetek...

21F

2014. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Talán az volt a legnehezebb döntés, hogy hova költözzünk. Azóta meglett a lakásunk, a döntés milyensége pedig még ezután derül ki. Szerintem jól választottunk.
2014. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!