Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberekkel dolgozni a legnehez...

Emberekkel dolgozni a legnehezebb munka-ezt mondják. Vélemények és tapasztalataitok érdekelnének erröl az állításról?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez így van.
2012. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Ez az állítás csak azokra vonatkozik akik nem tudnak beilleszkedni a többi ember közé
2012. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Van benne valami,de kinek mi. Én egy irodában dolgozom,ahol sokféle és sokféle lelkiállapotú embert kell tudni kezelni,de én szeretem,sokkal jobban,mint az utána lévő adminisztrációs papírmunkát. Ugyanakkor az is igaz, hogy agyilag sokkal jobban lefáraszt,ha több ügyfelem van,mintha csak a háttérmunkát csinálom.
2012. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Úgy érted hogy emberekkel dolgozni hogy pl. orvos,ápoló, óvónő?

mert minden munkahelyen kell velük dolgozni :D..


egyébként anyukám egy idősek otthonában dolgozik és neki nagyon kemény.Rengeteg makacs öreg van,mindegyiknek van valami stiklije,van amelyik demens.Nehéz velük bánni nagyon,és dolgozó hiány van az otthonban.Arról nem is beszélve hogy van amelyik mindennap eljátszik egy szituációt,pl az egyik mindennap el akar utazni,és bepakolja a bőröndjét..

sajnos ezekkel az emebrekkel nehéz dolgozni..

anyukám dolgozott még árvaházban is,ott meg nagyon be voltak kattanva a gyerekek,volt amelyik meg fenyegette,vagy bántotta.


hát ennyit tudtam hozzászólni a kérdéshez.

nyilván hogy ez a két legproblémásabb embercsoport,de gondolom más munkakörben is akadnak emberek akikkel nehéz dolgozni..

2012. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igy van!

Senki ne legyen telemarketinges,ha nem birja az anyázást,a panaszkodást,a francba küldést és más hasonló nyalánkságokat.

2012. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van,bár én egy boltban dolgozom,de néha nem könnyű hiba próbál az ember mindenkivel kedves és barátságos lenni,egyszerűen mindig van 1-2 ember aki nem tud vagy nem is akar megérteni dolgokat,vagy csak simán egy idegesitő bunkó paraszt aki azt hiszi,hogy én valami alattvalója,és nem vesz emberszámba se, csak mert ő a vevő.
2012. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm pontosan ezért ment kertésznek,aztán csalódnia kellett mert ott is ugyanannyi baromállat van a megrendelők között,mint a boltban bunkó vásárló vagy undok gyerek az óvódában :D

Én eü.s vagyok,szerintem teljesen igaz az állítás. De az ,hogy nehéz nem mindig jelent negatívumot. Azért az emberek többsége tükrözi a te a hozzáállásodat is a munkához,persze indokalatlanul parasztkodók,kötekedők mindenhol vannak.

2012. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is boltban dolgozok. Hozzánk is bejár jó néhány nem normális. Multkor késsel hadonászott az egyik, a másik felajánlotta szexuális szolgáltatásait, a harmadik simán hülyének néz, a negyedik direkt élvezi hogy beszólogathat.
2012. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam üzletben,de ott eleve az egyik kolleganőm volt olyan,akivel nehéz volt beszélgetni,ha valamit rosszul csináltam,akkor kiabállt...pedig csak alkalmazott volt..

Anyum és apum is 1 helyen dolgoznak,gyerekotthonban(én bolond iskolának hívom),na ott aztán van ne mulass.Anyumat is majdnem megverte az egyik gyerek,egy másik nevelőt meg is vert..némelyik rendes,de tényleg,de van,amelyik a pszichiátriára való.2 csaj megtépte egymást,de úgy,hogy a haj a kezükbe maradt...fejjel,kézzel kitörik az ablakot....szóval.

Anyum most meg otthon nevel 3-at.Teljesen kifárad.

2012. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is eüben dolgozom, és van igazság a dologban, de én nagyon élvezem(tegyük hozzá, hogy még nem olyan rég csinálom).

Előtte diákmunkákat végeztem, szórólapozás, telemarketing, hát az utóbbit semmi sem veri, az kibírhatatlan...

Nem vagyok egy nagy társasági ember, de a fent említett telefonos csodán kívül pozitív visszajelzéseket szoktam kapni, de tényleg vannak idegőrlő dolgok, mert sokan egyáltalán nem tudnak viselkedni, vagy rossz nézni, hogy mit művelnek magukkal emberek.

2012. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!