Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! A ferjeteken kivul...

Lanyok! A ferjeteken kivul gondoltok mas fiukra?

Figyelt kérdés
Azt ertelmezem ezen hogy megcsalnatok ot mas valakivel ha a kapcsolatotokban valami kisebb konfliktus adodna ? Pl mikor veszekedtek abban a pillanatban mire gondoltok ?

2014. júl. 7. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A lányok mifelénk nincsenek férjnél, és a feleségek nem fiúkról fantáziálnak...
2014. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem


Veszekedéskor, a vita tártpgyara..

Egyszerr kétszer volt komoly vitank, akkor azt gondotak, hogy "kell ez nekem?"

Dei lyenkor sem gondolok másra, sőt ilyenkor utálom a férfiakat mint embereket;)


Hozzáteszem, hogy ennek ellenére meg tidom állapítani, hogy valaki nekem jő pasi-e, vagy ha nem így volnék, akkor párkapcsolatra nekem alkalmas lenne-e, de ez e jelenti azt, hogy szeretném is, hogy úgy legyen.

Tehát nem, más férfi így nem gondolok.

6 éve vagyunk még csak a férjemmel.

2014. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy ertve ? ejsze egy no se megy ferjhez
2014. júl. 7. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az 1. arra gondol, hogy nem lányok, hanem nők, és nem gpfiűk, hanem férfiak..


Viszont a vicc, hogy a nagyapám 75 évesen a 72 éves nagymamámat is "Leánynak" hívja

2014. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem tartom már magam lánynak. Nő vagyok. Anya. Feleség. Komolyabbnak tartom magam annál, hogy fiúkról fantáziálgassak. Olyan férfihoz mentem hozzá, aki minden téren kielégítő számomra. Nem szoktunk veszekedni. Van, hogy nem értünk egyet valamiben, de mindketten racionális típusok vagyunk, gyorsan találunk megoldást. Nézeteltérés miatt miért csalnám meg? Azért vagyunk házasok, hogy együtt oldjuk meg, ha felmerül valami. Nem értesz egyet? N30
2014. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de egyet ertek
2014. júl. 7. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A te férjed nem férfi? Mifelénk egy fiúhoz hozzámenni pedofíliának számítana, nem tudom, te melyik országban élsz.
2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!