Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapos kapcsolatban...

Pár hónapos kapcsolatban "véletlen gyerekvállalás". Mit gondoltok róla? Miért olyan biztos hogy csak rossz sülhet ki belőle?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

Ki mondta, hogy rossz sülhet ki belőle?

Ki vállalja a gyereket? Az apa vagy az anya, esetleg mind a ketten?

2014. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Ki mondta hogy csak rosszul sülhet el? Ha úgy érzed érdemes belevágni az illetővel a gyerekvállalásba, illetve akár egyedül is fel tudnád nevelni nincs kérdés :)

Na jó még a másik felet kérdezd meg azért :D

2014. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. De ha azt vesszük, hogy pár hónapos kapcsolatok milyen arányban érnek véget 9 hónapon belül, akkor azért a kilátások nem túl jók. Mondjuk az életre szóló kapcsolatok is voltak egyszer pár hónaposak.

Csak szerintem ennyi idő kevés a másik megismerésére, ráadásul egy pár azért jó esetben pár évet eltölt együtt, kettesben, mielőtt gyerekük lesz. Kirándulnak, utaznak, eljárnak együtt szórakozni, moziba stb. Nekem hiányozna, ha kimaradt volna ez a boldog páros időszak.

2014. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat nalunk nem veletlen volt, hanem tervezett. Apuka meggondolta magat a 6. honapban, hogy megse kell...
2014. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
4-es: és mi történt?
2014. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos,hogy rossz sül ki belőle,de az biztos,hogy nem is lesz olyan túl jó rögtön "véletlenül" gyereket vállalni.
2014. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%

Nem biztos, hogy csak rossz sülhet ki belőle. Ha szeretik egymást és egyébként közösek a terveik a jövőre nézve, a gondolkodásmódjuk és bár nem volt tervezett gyerek, mégis vállalják közösen, akkor miért ne lehetne az egy jól működő, tartós kapcsolat?

A férjem kb. 3 hónapnyi együttlét után elmondta, hogy ő teljesen megtalálta bennem azt a nőt, aki őt társnak el tud képzelni egy életre, jó magam is így gondoltam, persze a tervek megvalósítása még váratott magára, de ha éppen akkor megkéri a kezem, lehet akkor is igent mondtam volna, mert az érzéseink, a gondolkodásmódunk, a terveink nem változtak ahhoz képest, ami akkor volt, mint amikor 3 hónapja együtt voltunk (egyébként 8 és fél éve vagyunk együtt, 5 éve házasok és egy 3 és fél éves fiú szülei).

De ahogy az egyik korábbi válaszoló írta, az sem garancia semmire, ha egy több éve tartó kapcsolatban, tervezett baba születik.

2014. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

De tény, hogy nem jó semmit elkapkodni.

Mert ha nem egyforma a gondolkodásmód, a jövőre néző tervek, akkor nem biztos, hogy jó dolog sül ki belőle.

2014. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi tortent volna? Egyedulallo anya voltam. Sok valasztasom nem volt. Ha ujra kezdenem az eletemet, nem vallalnek rovid kapcsolatba gyereket,
2014. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem a kapcsolat időtartama számít, hanem az emberismeret. Sokan sajnos 20 év együttélés alatt sem ismerik ki a partnerüket.
2014. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!