Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a volt barátom többször is...

Ha a volt barátom többször is megütött, akkor mennyi az esélye hogy más barátnőjét is megfog?

Figyelt kérdés

Tény, hogy sokszor voltam hisztis, és akaratos, de közel sem annyira hogy megérdemeljem a szerinte jogosan adott veréseket! Persze nem tűrtem sokáig, betelt hamar a pohár ,de elég szépen "adott". Az apja is ezt csinálta az anyjával, igaz már külön vannak. Persze tagadja, mikor vége lett is, felhoztam és nekem is letagadta:D a lényeg.. hogy mennyi az esélye annak h sose csinálja ezt mással, és annak mennyi h a következő barátnőjével is ez lesz? Az indulatait már az elején nehezen kezelte, idegbeteg.

Előre is köszönöm a NORMÁLIS, és rendes válaszokat:)

22L


2014. júl. 20. 23:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Az otthon látott mintát viszi tovább. Nem mondom, hogy nem tud idegesítő lenni egy hisztis nő, de aki a verésben látja a megoldást, az alighanem bevett nevelési módszernek tartja.

Megint más, ha valaki indulat hevében lekever egy pofont, és szégyelli, de nálatok nem erről volt szó, hisz jogosnak találta.

2014. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondta h jogos volt! Mikor szakítottunk a fejéhez vágtam, hogy ne hogy férfinek nevezze magát, hiszen megütött egy nőt, nem kicsit, és nem egyszer:) erre mondja h nem tudja miről beszélek, kezeltessem magam..szóval nem tudom szégyenli- e ?!
2014. júl. 20. 23:23
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden barátnőjével ezt fogja
2014. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Te viszont minek viselted el egynél többször? Merthogy minden valamirevaló nő az első után csomagolna, és elhúzna onnét, és többé felé sem nézne.

Azt ugye tudod, aki áldozattípus, az ezt vonzza be? Amelyik nő ismerősömet verte egy pasija, azt verte a többi is. Mindig ilyenek mellett lyukadt ki. És nem egy nőnél láttam, hogy levontam ezt a következtetést.

2014. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

100%, hogy a következő barátnőjét is meg fogja majd ütni. Ha lesz neki egy kis esze, akkor az első ütés után lelép.


"Jogos verés" ???

Az ilyen embereket nagy ívben kerülni, és te inkább arra figyelj, hogy legközelebb normális párt válassz.

2014. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz kérdés.


Aki agresszív, az általában alapvetően az, de nem mindenki váltja ki belőle ezt a reakciót. Jó eséllyel a következő barátnőjét is ütni fogja az ilyen, ritka, ha nem. De az is lehet, hogy te egyszerűen jellemedben annyira elütöttél tőle, hogy nem bírta kezelni, a második jelölt pedig tökéletes kiegészítője jellemben, és sosem emel rá kezet. Nem hinném, de meglehet.


De ne ezzel nyugtasd vagy ne ezen idegeld magad.

Aki megüt, az egy barom, nem érdemli meg, hogy rajta tépd magad.

2014. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Egy nőt ütni: nem lehet jogos.

Ha ennyi eszköze van a gondolatai kifejezésére, akkor ezt fogja használni ezután is.

2014. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a normális és rendes választ!:)

Jól fogok, nem követem el ezt a hibát soha ! Sajnos megváltoztam a szerelemtől, mindenkim elveszítettem, és azt hittem csak ő van a földön, és ezért "kapaszkodtam" ennyire:) De ennek vége, szerencsére:)

Amúgy az elején (2év) jól kijöttünk, életem legboldogabb egy éve volt, tényleg hibátlan:) de már akkor is ha ideges volt csapkodott meg ilyenek, apja is ilyen. És hát nem tudom, csak ez amúgy is érdekel:)

2014. júl. 20. 23:37
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
Van egy nagyon jó barátnőm, aki már lassacskán 10 éve van együtt a párjával. A srác az előző barátnőit rendszeresen bántalmazta, barátnőmet még soha nem ütötte meg.
2014. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy csak te lennél ilyen különleges neki.
2014. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!