Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, akinek barátnője van. Két hónapja tart a "kapcsolatunk". Én többször is próbáltam lezárni, de ő nem engedi, viszont a barátnőjét nem hagyja ott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem történt köztünk semmi testileg, csak csókolóztunk de a héten 2-3 napot együtt alszunk, hétvégére pedig hazamegy a barátnőjéhez.Sem testileg, sem lelkileg nem merek neki megnyílni mert félek, hogy mégjobban sérülnék. De azt mondja, hogy addig, míg nem nyílok meg, nem tud dönteni mert nem ismer igazán. Fél attól, hogy két szék közül a pad alá esik majd, mert úgy érzi, nem vagyok biztos magamban és nem akarom igazán vele, hogy komolyabb legyen a dolog. De ez nem így van, persze félek nagyon attól, hogy majd velem is ezt tenné és félek a nyártól is mert 150kmre lakunk egymástól s mindketten dolgozni fogunk. A suliból már csak két hét van és már most azon aggódom, hogy ő bejelenti, hogy tényleg legyen vége. Mit tegyek? Vegyek egy nagy levegőt és zárjam le most? Vagy legyek türelmes és bízzam rá a kapcsolatunkat abban reménykedve, hogy engem választ?

N/22



2013. máj. 3. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

25 éves férfi létemre több eszem van, mint nektek kettőtöknek együtt véve.


Itt a kulcsmondat:


"De azt mondja, hogy addig, míg nem nyílok meg, nem tud dönteni mert nem ismer igazán. Fél attól, hogy két szék közül a pad alá esik majd, mert úgy érzi, nem vagyok biztos magamban és nem akarom igazán vele..."


Az első mondata egyértelműen kamu, mert miért kéne odaadnod magad neki testileg legfőképpen, hogy el tudja dönteni, mennyire vonzódik hozzád?


Fél attól, hogy a pad alá esik. Inkább attól fél, hogy vége lesz ennek a kis játszmának. Egoista. Nem is érted aggódik, meg miattatok, hanem csak amiatt, hogy ő megússza otthon ezt. Pontosan ő nem biztos magában, ezt jól projektálta feléd.


Kuka ügy.

2013. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem zárd le. Én nem sok jót látok ebben a "kapcsolatban".
2013. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát, ez nehéz ügy. Most elkezdhetnék prédikálni neked arról, hogy miért másztál bele ebbe az egészbe, ha tudtad, hogy a srácnak barátnője van, ez helytelen dolog, stb, de ezt úgyis megteszik majd itt helyettem mások, szóval hagyjuk is az oktatószöveget.


Nézd, ha tényleg szereted a fiút, akkor megértem, hogy nehéz neked ez a helyzet. De abba is bele kell gondolnod, hogy mi van, ha csak arra vagy jó, hogy az egyetemen is legyen egy lány, akivel összebújhat, hétvégén meg rohan haza a csajhoz. Rossz a kapcsolatuk? Haldoklik? Mert ha igen, akkor előbb-utóbb úgyis szakítanak és ebben az esetben én megmondanám a fiúnak, hogy megvárom, amíg lerendezi ezt a kapcsolatot, de addig nem vagyok hajlandó asszisztálni ehhez az egészhez.

Nálam mindig van egy aranyszabály: Ha egy kapcsolat nem működik, úgyis véget ér. Ha viszont működik, ki vagyok én, hogy fél kézzel szétbarmoljam?


Nem, nem! A srác igenis vállalja a kockázatot, hogy esetleg 2 szék között a pad alá koppanhat! Ha fontos vagy neki, ha tényleg te kellesz neki, akkor először zárja le a kapcsolatát a jelenlegi barátnőjével, mert ez, amit most csinál, sem veled, sem a párjával szemben nem tisztességes! A barátnőjét gyakorlatilag megcsalja, és átveri. Veled meg játszik, és kihasználja az érzéseidet, amit iránta táplálsz. Ebből csak úgy jöhetsz ki jól, ha leülsz és megbeszéled vele a dolgot. Lehet köztetek több is, de csakis tisztességes úton! Ahhoz pedig először növesztenie kell egy gerincet és rendezni a dolgokat a barátnővel (=lezárni a kapcsolatot).


Máshogy ez nem fog menni, mert nagyon meg fog sérülni valaki, és valószínűleg Te leszel az.

2013. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én viszont nem értem,hogy az ilyen nők,mit várnak egy hasonló pasitól?

Nekem már csak azért se kéne egy ilyen hapsi,mert ha veled kapható volt erre a kis játékra,akkor ha téged választ se leszel nyertes,mert jön egy nálad jobb csajszi,és te is le leszel pattintva.



Nem értem,már bocs,a hozzád hasonlóaknak a szingli pasik már nem is kellenek?

Neked hogy esne,ha te lennél a csaj,a párod meg együtt aludna,meg smárolgatna más csajokkal?

De remélem téged választ,mert akkor legalább megtudod.....


Azt meg ne magyarázd már nekem be,hogy felnőtt huszonéves emberek vagytok,többször együtt alszotok,és mégsem történik semmi a csókon kívül ... :)

2013. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz indulatból, de 22 éves létedre több eszed lehetne. Nem kéne megvárni, míg szakít a barátnőjével, vagy elhagyja? Ezt a variációt még nem hallottad? Meg hogy foglalt pasival nem kezdünk? Te fogsz hamarosan a pad alá esni, mert ha azzal a csajjal megcsinálja ezt, akkor veled miért ne?!
2013. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A leendő hapsikád meg egy besz@ri puhap*csű nyúl. Ennyi mersze nincs a nője elé állni? Jézusom... az ilyen nem férfi.
2013. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pedig valóban nem történt semmi, többször is próbálkozott de mindig leállítottam. Megmondtam neki, hogy addig, míg nem szakít a barátnőjével, nem lesz semmi.

Az eszemmel tudom, hogy véget kellene vetnem ennek és megszakítni minden kapcsolatot, de a szerelem nem az a terület, ahol a racionalitás győz.

2013. máj. 3. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:

És akkor is szerelmes leszel,ha majd veled csinálja ezt?

Bár lehet tudni se fogsz majd róla.....mert ahogy írtad,ő többször is próbálkozott a barátnője mellett....

Én ezt nem szerelemnek,hanem elvakult rajongásnak mondanám,gondolom jó a dumája,meg míg meg nem adod magad,addig szépen puhítgat egy kicsit....

2013. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Szegyelld el magad.
2013. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a férfiak szeretik kibővíteni a háremüket, nem lecserélik a párjukat mint a nők. Bár akinek van lelkiismerete az nem tesz ilyet
2013. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!