Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki képes...

Van olyan nő, aki képes önzetlenül szeretni a párját? Irigység, féltékenység nélkül?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Önzetlenül nem lehet a párodat szeretni a hibáit mindig észreveszed. A féltékenység is hülyeség akit lehet hadd vigyék.
2014. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Szia

Mert te nem vagy féltékeny?

Amúgy van. Csak ritka. Mint egy igazi férfi.

2014. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy.

Máshogy nem lehet szeretni, mert az nem szeretet.

2014. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hat en se irigy nem vagyok ra, se féltékeny. Miért kellene irigy nem lennem? Ezt nem is ertem. A féltékenység meg szimpla bizalom hiány. Ha az hiányzik, akkor mar eleve értelmetlen a kapcsolat,
2014. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Irigység? Erről még nem is hallottam.
2014. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Önzetlenül szeretni? Úgy szeretni hogy elfogadod teljesen akármit is tesz,szerintem nem lehet,maximum a gyerekét az embernek.
2014. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

"féltékenység nélkül"-csak az az ember nem féltékeny, aki egyáltalán semmit nem tesz bele egy kapcsolatba/házasságba, vagy éppen az, aki csak csicskásnak használ téged. Gondold ki jó alaposan, hogy melyik szerep jön be neked a legjobban.

Ha egy nő érted megtesz sok mindent, mint pl. az édesanyád, s idővel egyre többet és alázatosabban, akkor ne várd, hogy ne legyen féltékeny, de ha egy férfi csinálja mindezt, akkor ő még őrültebben féltékeny.

Bárki is legyen féltékeny, ha ezt a párja időben észreveszi és DOLGOZIK AZON, hogy a másik BÍZZON BENNE és korrektül, semmi mismásolás és titkolózás nélkül kommunikál vele távollétében is, akkor ez enyhülni fog. Sajnos a legtöbb férfinek ez egyáltalán nem fontos és egy kicsit sem figyelmes ezekre az apróságokra.

2014. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy lehet! De féltékenység szerintem mindenkiben van, csak vannak akik tudják kezelni van aki nem. Én úgy vagyok vele, hogy aki nem féltékeny nem is szeret. Icipici mindenkiben van, teljesen normális dolog. Irigykedni? Minek? Hisz minden közös, nem?
2014. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Hogyne volna. És férfi?


Az a baj, kedves Kérdező, hogy alaposan összemosod a fogalmakat. Az önzetlenségnek nem az irigység és féltékenység az ellenpontja, hanem az önzés és a hideg, tisztán számító magatartás.


Az irigység és a féltékenység símán megfér egy szeretetkapcsolatban, MÉG az anya-gyermeke kapcsolatban is! Van is olyan életkorszak, amikor az anya és apa féltékenyége, irigysége a gyermekével szemben az életkor és a személyiségfejlődés velejárója. Lehet ezt tagadni, de akkor is van és ez tény.


Igazán, tisztán és önzetlenül nemigen hiszem, hogy bárki élő ember képes szeretni. A tiszta altruizmus rendkívül ritka jelenség.


Miért és milyen jogon várod ezt el egy átlagembertől?

2014. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
62%

Egyetértek az előttem szólókkal. Aki nem féltékeny egyáltalán az nem szeret..

nem fontos számára nem fél hogy elveszíti a szerelmét.

Minden ember önző ezt kár tagadni. A féltékenység és irigység mire irigy?Ezt nem értem..Én féltékeny szoktam lenni nem irigy.Az egy más fogalom.Olvass utána mit jelent.

2014. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!