Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem már betegesen...

Szerintem már betegesen féltékeny vagyok, mit tehetnék? Csak az orvos segíthet?

Figyelt kérdés
Már több éve együtt vagyunk a párommal, és folyton azon kapom magam, ha egy lányt emleget, egyből vérbe fordul a szemem, és indulatos leszek. Nem esik jól, ha lányokkal barátkozik, ha lányokkal ismerkedik meg, főleg, ha utána csomót beszélgetnek sms-ben meg chat-en. Ez normális? Más hogy éli meg? Mit tehetnék? 25 évesek vagyunk mind a ketten

2014. jún. 10. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Korábban megcsalt már?
2014. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, még soha. Viszont régebben elég csapodár volt. De akkor még fiatal volt. De nekem még soha semmi okot nem adott a féltékenységre. Azaz csak én túloztam el párszor a dolgot..
2014. jún. 10. 22:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy adott lányt hallva leszel indulatos, vagy csak úgy általában?
2014. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esnek ezek a dolgok, de nyelek egy nagyot és próbálom normálisan hozzáállni. Addig amíg nincs okom féltékenykedni, nem fogok jelenetet rendezni.
2014. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bárkiről is legyen szó, amíg nem láttam, nem beszéltem vele, vagy amíg nem tudom kiről van szó, addig mindenkire "ugrok".
2014. jún. 10. 22:58
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
"Nem esik jól, ha lányokkal barátkozik, ha lányokkal ismerkedik meg, főleg, ha utána csomót beszélgetnek sms-ben meg chat-en. " Mellettem biztos nem chatelne ,pakolhatná a cuccát.
2014. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány. Semmi köze a párodhoz. Nem ártana egy pszichológus. Aztán egészségesen tudod kezelni, ha túlmegy a számodra elfogadható határon és kirakod.
2014. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy mindenkire ugrasz,nyilván túlzás részedről,tehát nem egészséges.Ugyanakkor az sem,hogy a párod melletted más nőkkel chatel és sms-ezik,legalábbis számomra.Csak az jelenthet megoldást,hogy összeszedsz egy kis önbizalmat,a sarkadra állsz,és megbeszéled a pároddal,neked mik a határok egy kapcsolatban.
2014. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A beteges féltékenység csak a viccekben röhejes, a valóságban nagyon komoly érzelmi és pszichés probléma húzódik meg mögötte.


Pszichiáterhez kell ezzel a bajjal elmenni.

2014. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem beteges féltékenység. Az a nem normális, hogy a párod csajokkal ismerkedik, aztán sms-ben, meg chat-en is beszélgetnek egy csomót.


34/f

2014. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!